عملکرد 6ماهه سیمان بهبهان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

عملکرد 6ماهه سیمان بهبهان

  • پنجشنبه 29 آبان 1399 09:26
  • شناسه 47304
عملکرد 6ماهه سیمان بهبهان

شرکت سیمان بهبهان اعلام کرده است که برای هر سهم طی شش ماه فعالیت توانسته سود ۳ هزار و ۱۹۷ریالی را رقم بزند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا شرکت سیمان بهبهان در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۹، سود عملیاتی را ۴۴۷میلیارد ریال و سود خالص را ۶۳۹میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت سود انباشته دوره مورد نظر را ۷۰۶میلیارد ریال اعلام کرد و سود محقق شده هر سهم را ۳هزار و ۱۹۷ریال منتشر کرد.

«سبهان» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که در تلاش حفظ و توسعه بازار فروش داخل و افزایش بازارهای صادراتی در کشورهای حاشیه جنوب است و همچنین کاهش بهای تمام شده کالای تولید شده بهای تمام شده است.

این شرکت در خصوص جزییات منابع تامین مالی شرکت در پایان دوره اعلام کرده است که مانده تسهیلات دریافتی ۱۱۰میلیارد  و ۱۱۸میلیون ریال است که طی ۶ماهه آتی تسویه می شود و همچنین اخذ تسهیلات جدید از برنامه های شرکت است.

برآورد این شرکت از برنامه های تامین مالی و تغییرات هزینه های مالی شرکت برای دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹ اعلام کرده است که سیاست های تامین مالی و سیاست های اعتباری شرکت براساس فعالیت های عملیاتی شرکت دریافت تسهیلات بانکی و بخشی از آن ناشی از درآمدهای حاصل از سرمایه گذاری است.

«سبهان» راه اندازی پروژه جهت بهینه سازی مصرف انرژی شرکت را سایر برنامه های با اهمیت شرکت برای دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۰اسفند۱۳۹۹ اعلام کرده است.

انتهای پیام/ 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها