لزوم پاسخگویی افرادی که مردم را به بورس دعوت کردند در خصوص وضعیت سهامداران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

لزوم پاسخگویی افرادی که مردم را به بورس دعوت کردند در خصوص وضعیت سهامداران

 • سه شنبه 30 دی 1399 13:47
 • شناسه 49452
لزوم پاسخگویی افرادی که مردم را به بورس دعوت کردند در خصوص وضعیت سهامداران

نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر نماینده صومعه سرا درباره نارضایتی مردم از بازار بورس، گفت: اکثر نمایندگان مجلس پیگیر وضعیت این بازار هستند ولی افرادی که مردم را به بورس دعوت کردند امروز باید پاسخگو باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۳۰ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری آئین نامه ای درباره وضعیت بورس، گفت: در حال حاضر آشوبی در این بازار ایجاد شده و عزیزانی که به سازمان بورس اطمینان داشتند دچار چالش و مشکل شده اند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی از هیات رئیسه مجلس درخواست کرد نشستی اضطراری در این خصوص برای تقویت بخش نظارتی مجلس تشکیل شود تا وضعیت افرادی که به این بازار ورود کرده اند مشخص شود.

وی با اشاره به ورود موج سرما به ویژه در استان های شمالی کشور، عنوان کرد: ضرورت دارد در شرایط فعلی ستاد مدیریت بحران را به مجلس فرا بخوانیم تا میزان آمادگی آن ها سنجیده شود و برف و باران و سرما ما را غافلگیر نکند.

دلخوش در بخش سوم تذکر خود به موضوع بلاتکلیفی گروهی از معلمان و پیش دبستانی ها اشاره و اضافه کرد: در قانون برنامه ششم پیش بینی شد که فاصله ۱۰ درصدی در پرداختی ها و همسان سازی رعایت شود لذا هیات رئیسه باید این موضوع را پیگیری کند تا قانون مجلس به درستی اجرا شود.

علی نیک زادثمرین نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر عنوان کرد: همین امروز ظهر رأس ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه کمیسیون اقتصادی مجلس، وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس را فراخوانده تا توضیحاتی درباره وضعیت بازار بورس ارائه کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اما واقعیت این است که افرادی که مردم را به بورس دعوت کردند امروز باید پاسخگوی این وضعیت باشند. توپ را نباید به زمین مجلس انداخت.

رئیس مجلس، رئیس کمیسیون اقتصادی و هیات رئیسه و اکثر نمایندگان مجلس موضوع بورس را پیگیری می کنند اما مردم عزیز باید بدانند افرادی که مردم را به بورس دعوت کردند باید پاسخگو باشند.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52

  تعمیر کار

  تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52 (52)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش نحوه تعمیرات وسایل کهنه و از کار افتاده و بازگرداندن آنها به چرخه استفاده دوباره، علاوه بر کاهش هزینه خرید وسایل نو و مصرف گرایی، فرهنگ صرفه جویی در خانواده های ایرانی را نهادینه سازد.

 • جعبه ابزار

  خودت بساز

  جعبه ابزار (30)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش و ساده سازی انجام پروژه هایی تولیدی کوچک، خانواده ها را از صرف هزینه های گزاف در خرید کالا ها و ملزومات زندگی بی نیاز ساخته و ایشان را به ساخت همان وسایل با کمترین امکانات و به دست خود، ترغیب نماید.

 • پنجم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  پنجم اسفند ماه 99 (49)

  با وجود اینکه حدود 10 الی 12 دلار در هر اونس افزایش داشته امروز اما میبینیم طلا تقریبا همان روند دیروز خودش را ادامه داده اون هم دلیلش این هست که بازار ارز تقریبا به یک آرامشی رسیده است

 • چهارم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  چهارم اسفند ماه 99 (48)

  لمروز خبرهای خوشی را از بازار ارز میتونیم بشنویم چون تقریبا چند دقیقه پیش بازار متشکل ارز ایران نرخ دلار را 24253 تومان اعلام کرده بود که این دوباره کاهش پیدا کرد

 • سوم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  سوم اسفند ماه 99 (47)

  خوشبختانه در این یکی دوروزه نسبت به هفته گذشته اولا نوسانات نوسانت کاهشی است و یک آرامشی به قیمت برمیگردد

آخرین خبرها