بررسی معاملات بازار سرمایه در 30 دی 1399 | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بررسی معاملات بازار سرمایه در 30 دی 1399

 • سه شنبه 30 دی 1399 18:28
 • شناسه 49465
بررسی معاملات بازار سرمایه در 30 دی 1399

باقری کارشناس بازار سرمایه درخصوص وضعیت امروز بازار سرمایه در گفتگو با شبکه ایران کالا توضیحاتی ارائه کرد.

باقری کارشناس بازار سرمایه درخصوص وضعیت امروز بازار سرمایه در گفتگو با شبکه ایران کالا توضیح داد: در روزهای اخیر شاخص کل بورس در حال ریزش بود و ما شرایط هیجانی فروش را در بازار شاهد بودیم که باعث شد امروز هم شاهد باشیم  شاخص کل بورس روی یک میلیون دویست هزرا واحد بماند  و به سمت یک میلیون در حرکت باشد.

باقری گفت: شرایطی که در بازار حاکم است و با توجه به  اخباری که در صنایع مختلف می شنویم ازجمله بحث دستوری کردن قیمت گذاری شرکت های فولادی  این تلاطم در بازار باعث ایجاد بی اعتمادی در بازار سرمایه شده و بورس در این چند ماه اخیر حال و هوای خوبی نداشته است.

وی در ادامه گفت: با اینکه در اوایل روز با بازار منفی روبرو بودیم اما در انتها موج برگشتی مثبتی بر بازار حاکم شد و باعث شد شاخص کل مثبت شود. خرید قابل توجه امروز را حقوقی ها انجام دادند و حدود 880 میلیارد تومان سهم خریدند و این میزان سهم را از دست حقیقی های بازار خارج کردند.

باقری با بیان اینکه ما حقوقی های بازار را در واقع حرفه ای های بازار میدانیم گفت: در واقع حقوقی ها  به عنوان لیدرهای بازار جهت حرکت بازار را تغییر دادند و با توجه به خرید قابل توجه حقوقی ها به احتمال زیاد پیش بینی می شود بازار روزهای منفی خود را پشت سر گذاشته باشد و به پایان رسیده باشد و شرایط مثبتی در بازار حاکم شود و و پیش پینی می شود حتی فردا هم شاهد برگشت بازار و شرایط بهتری در بازار باشیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52

  تعمیر کار

  تعمیر و بازسازی رینگ موتور سیکلت 52 (52)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش نحوه تعمیرات وسایل کهنه و از کار افتاده و بازگرداندن آنها به چرخه استفاده دوباره، علاوه بر کاهش هزینه خرید وسایل نو و مصرف گرایی، فرهنگ صرفه جویی در خانواده های ایرانی را نهادینه سازد.

 • جعبه ابزار

  خودت بساز

  جعبه ابزار (30)

  این برنامه قصد دارد تا با آموزش و ساده سازی انجام پروژه هایی تولیدی کوچک، خانواده ها را از صرف هزینه های گزاف در خرید کالا ها و ملزومات زندگی بی نیاز ساخته و ایشان را به ساخت همان وسایل با کمترین امکانات و به دست خود، ترغیب نماید.

 • پنجم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  پنجم اسفند ماه 99 (49)

  با وجود اینکه حدود 10 الی 12 دلار در هر اونس افزایش داشته امروز اما میبینیم طلا تقریبا همان روند دیروز خودش را ادامه داده اون هم دلیلش این هست که بازار ارز تقریبا به یک آرامشی رسیده است

 • چهارم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  چهارم اسفند ماه 99 (48)

  لمروز خبرهای خوشی را از بازار ارز میتونیم بشنویم چون تقریبا چند دقیقه پیش بازار متشکل ارز ایران نرخ دلار را 24253 تومان اعلام کرده بود که این دوباره کاهش پیدا کرد

 • سوم اسفند ماه 99

  ویژه برنامه بورس

  سوم اسفند ماه 99 (47)

  خوشبختانه در این یکی دوروزه نسبت به هفته گذشته اولا نوسانات نوسانت کاهشی است و یک آرامشی به قیمت برمیگردد

آخرین خبرها