بررسی معاملات بازار سرمایه امروز 1 بهمن 99 | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بررسی معاملات بازار سرمایه امروز 1 بهمن 99

  • چهارشنبه 01 بهمن 1399 23:58
  • شناسه 49527
بررسی معاملات بازار سرمایه امروز 1 بهمن 99

پورمحمود کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با شبکه ایران کالا بازار امروز بورس را بررسی کرد و گفت: امروز روند رو به رشدی را در بازار شاهد بودیم و شاخص کل بورس 30هزار واحد رشد داشته است.

پورمحمود در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: امروز شاخص بورس 30هزار واحد افزایش و روی 1183 هزار واحد ایستاد و بازرا امیدوار کننده ای بود اما شاخص فرا بورس به خوبی شاخص کل نبود و سهم های شاخص ساز امروز وضعیت بهتری داشتند .

وی گفت: حجم معاملات به اندازه ای که ما انتظار داشتیم نبود و هنوز یک مقداری ترس در بازار است که امیدواریم کمتر شود. ارزش ذاتی بورس ما الان ارزشی که شرکت های ما دارند تقریبا با شاخص 1600 تا 1700 برابری میکند و اگر میانگین بگیریم بر اساس ارزش ذاتی سهم ها باید این عدد باشد که هنوز هم در حباب منفی هستیم حتی با احتساب همین دلار 15هزار تومانی و مجموع اتفاقها باعث شده است که فعلا این اعداد برای ما در دسترس نباشد.

این کارشناس بازار سرمایه در پایان گفت: امیدواریم این روند 30 هزار واحدی رشد تداوم داشته باشد و بتوانیم به اعداد واقعی بازار برسیم و با رشد امروز بازار نباید فراموش کنیم که ما به اصلاح ساختارها نیاز داریم برای داشتن بازاری بهتر.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها