قسمتی از سرمایه سهامداران بورس صرف پرداخت حقوق کارمندان دولت شده است | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

قسمتی از سرمایه سهامداران بورس صرف پرداخت حقوق کارمندان دولت شده است

  • شنبه 16 اسفند 1399 10:51
  • شناسه 61035
قسمتی از سرمایه سهامداران بورس صرف پرداخت حقوق کارمندان دولت شده است

محسن علیزاده عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: بخشی از سرمایه مردم به شرکت های دولتی تزریق شده و نهایتا این سرمایه‌ها صرف پرداخت حقوق شده است لذا این منابع باید به بازار بازگردد و بازار سرمایه مدیریت شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، محسن علیزاده در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی بازار، با اشاره به متضرران بازار سرمایه گفت: به گفته آمار و اطلاعات وزیر اقتصادی درباره افرادی که در بازار سرمایه متضرر شده اند، این عدد، عدد بالایی است.

وی تصریح کرد: وزیر اقتصاد زمانی اذعان داشت که ما از بازار سرمایه ۵۰۰ هزار میلیارد تومان کسب درآمد کرده ایم؛ به نظر اگر یک سوم این عدد را از ناحیه متضررین این بازار  قلمداد کنیم باز هم این عدد بالا است.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: بالاخره سرمایه مردم در محلی جمع شده است و به شرکت های دولتی تزریق شده است.

وی با بیان اینکه بخشی از سرمایه های مردم امروز در شرکت های دولتی است، بیان داشت: از این رو دولت باید از سرمایه مردم در بازار سرمایه حمایت جدی داشته باشد.

علیزاده اظهارداشت: متاسفانه بخشی از سرمایه مردم به شرکت های دولتی تزریق شده و نهایتا این سرمایه ها صرف پرداخت حقوق شده است و این منابع باید به بازار بازگردد و بازار سرمایه مدیریت شود.

وی  با اشاره به شکایت از سازمان بورس پیرو فرآیند غلط انتخاب رئیس جدید سازمان بورس اظهارداشت: این مسئله مورد پیگیری قرار خواهد گرفت و فراموش نشده است.

منبع: بازار

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «بورس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها