سازوکارمالی اتحادیه اروپابه زودی به نتیجه می‌رسد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

سازوکارمالی اتحادیه اروپابه زودی به نتیجه می‌رسد

 • دوشنبه 24 دی 1397 09:45
 • شناسه 36724
سازوکارمالی اتحادیه اروپابه زودی به نتیجه می‌رسد

معاون وزیر نفت: اروپایی‌ها تمام تلاش خود را به کار بستند تا ساز و کار مالی با ایران رابه نتیجه برسانند و مدت زمان زیادی­ نخواهد گذشت که این ساز و کار مالی به نتیجه برسد.

­به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، زمانی نیا در سیزدهمین همایش اتحادیه صادرکنندهای فراورده های نفتی با بیان اینکه تماس اروپایی ها برای راه اندازی این سازو کار­ مالی روزانه در حال انجام است گفت: با وجود فشارهای آمریکا هیچ کدام از مقامات اروپایی راه اندازی این سازوکار مالی را غیر ممکن ندانسته اند و دیر زمانی نخواهد گذشت که این تلاش ها نتیجه بدهد.
وی با بیان اینکه اگر سازوکار مالی اروپا اجرایی شود کمک زیادی­ به توسعه روابط اقتصادی با­ کشورهای اروپایی و سایر کشورها خواهد کرد، گفت: البته این ساز و کار مالی حلال همه مشکلات نیست و ما هم منتظر راه اندازی این ساز و کار نیستیم و اقدامات خود را در نبود این ساز و کار هم ادامه می دهیم.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تجارت»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  پیشنهاد پلکانی شدن افزایش دستمزد کارگران

  یک کارشناس اقتصادی معتقد است به جای منطقه‌ای شدن دستمزد باید به سمت یکسان‌سازی دستمزد و برقراری عدالت در مناطق روستایی و شهری رفت. وی پلکانی شدن حداقل دستمزد کارگران در سال آینده را پیشنهاد کرد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها