حضور پررنگ صنعتگران بخش هوایی ایران در نمایشگاه «ماکس۲۰۱۹» روسیه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

حضور پررنگ صنعتگران بخش هوایی ایران در نمایشگاه «ماکس۲۰۱۹» روسیه

  • سه شنبه 29 مرداد 1398 10:51
  • شناسه 39221
حضور پررنگ صنعتگران بخش هوایی ایران در نمایشگاه «ماکس۲۰۱۹» روسیه

نمایشگاه بین المللی هوافضای روسیه (ماکس2019) با حضور جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه ژوکوفسکی مسکو برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از خبرگزاری تسنیم همزمان با  نمایشگاه بین المللی هوا فضای  روسیه (MAKS-2019) برخی از آخرین دستاوردهای هوایی و فضایی جمهوری اسلامی ایران نیز به نمایش درخواهد آمد.

جمهوری اسلامی ایران تاکنون در چند دوره از این نمایشگاه دستاوردهای خود را ارائه کرده که در سنوات گذشته، چندین شرکت دانش بنیان، سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح و دیگر سازمان های وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، دستاوردهای خود را در معرض دید شرکت کنندگان در این نمایشگاه گذاشته‌اند.

در این نمایشگاه بیش از 340 شرکت از 17 کشور جهان از جمله شرکت‌های دانش بنیان از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آخرین دستاورهایی هوایی و فضایی خودرا به نمایش خواهند گذاشت.

توسعه صادرات و گسترش همکاری‌های فنی و تجاری و همچنین مبارزه با تحریم‌های ظالمانه اعمال شده بر صنعت هوانوردی کشور، از جمله اهداف حضور متخصصان و صنعتگران صنعت هوانوردی کشور در این نمایشگاه است.

ماکس 2019 از تاریخ 5 لغایت 10 شهریور ماه در فرودگاه ژوکوفسکی ( Zhukovsky airport) و با حضور بیش از 250 صنعتگر صنعت هوایی ایران برگزار می‌شود.

گفتنی است این نمایشگاه در روز 27 آگوست(5 شهریور) به منظور بازدید مقامات رسمی روسیه افتتاح خواهد شد و تا روز 29 آگوست برای بازدید بازرگانان دایر خواهد بود و در روزهای 30 آگوست تا 1 دسامبر نیز برای بازدید عموم برقرار خواهد بود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تجارت»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها