توقف اختصاص ارز دولتی به واردکنندگان تلفن همراه | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

توقف اختصاص ارز دولتی به واردکنندگان تلفن همراه

  • شنبه 16 تیر 1397 18:56
  • شناسه 30044
توقف اختصاص ارز دولتی به واردکنندگان تلفن همراه

مدیرعامل سازمان تعزیرات حکومتی تهران از ادامه توقف ارائه ارز دولتی به واردکنندگان تلفن همراه و پیگیری تخلفات شرکتهای وارد کننده این کالا خبر داد.

به گزارش شبکه ایران کالا ،محمد علی اسفنانی مدیرعامل سازمان تعزیرات حکومتی تهران­ با اشاره به احراز تخلف 5 میلیارد تومانی یکی از شرکتهای وارد کننده تلفن همراه افزود: جریمه این افراد از 2 تا 5 برابر مبلغ تخلف خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه رسیدگی به تخلف شرکتهای وارد کننده تلفن همراه با ارز دولتی ادامه دارد گفت: با شدت گرفتن رسیدگی به تخلف گران فروشان تلفن همراه،​ فروشندگانی که این کالا را گران تراز قیمت واقعی عرضه کرده اند اقدام به فراخوان خریداران و بازپس دهی مابه التفاوت پول و راضی کردن مشتریان کرده است.

مدیرعامل سازمان تعزیرات حکومتی تهران بابیان اینکه تاخیر موجود در رسیدگی به تخلف واردکنندگان تلفن همراه به دلیل تعدد سازمانهای مسئول در این رابطه است ادامه داد: در حال حاضر 20 اکیپ بازرس از سازمانهای مختلف در این مدت در بازار حضور دارند و با سرعت بیشتری ­به تخلف در این بخش فعالیت می کنند.
اسفنانی سامانه 135 سازمان تعزیرات حکومتی و 124 سازمان صنعت و معدن و تجارت را آماده رسیدگی به شکایات دانست و افزود: مجتمع های تعزیرات حکومتی در 4 نقطه از شهر به شکایات مردم در این زمینه رسیدگی می کنند.

وی گفت: پراکنده بودن سامانه بررسی و نظارت بر مراحل ثبت سفارش کالا تا رسیدن آن به مشتری،­ سبب بروز بخش عمده ای از مشکلات است که با اجرای طرح یکپارچه سازی سامانه بطور قطع می توان مانع از بروز تخلف شد.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تعزیرات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها