کشف ۳.۵ میلیون ماسک در ۲۴ ساعت گذشته | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کشف ۳.۵ میلیون ماسک در ۲۴ ساعت گذشته

  • چهارشنبه 07 اسفند 1398 09:11
  • شناسه 41708
کشف ۳.۵ میلیون ماسک در ۲۴ ساعت گذشته

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۵ میلیون ماسک در تهران کشف شد، گفت: متاسفانه احتکار به قصد گران‌فروشی در اغلب شهر‌ها وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا سید یاسر رایگانی در نشست خبری خود با عنوان «مراسم افتتاحیه طرح نوروزی ۹۹» بیان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۵ میلیون ماسک با همکاری اطلاعات سپاه تهران کشف شده و یک میلیون از آن به دانشگاه علوم پزشکی و شهید بهشتی و دانشگاه تهران، ۲ میلیون را به هیات امنای ارزی وزارت بهداشت و ۵۰۰ هزار مورد هم در اختیار ۳ دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار گرفته است.

وی افزود: امروز هم ۲۵۰ کارتن دستکش یکبار مصرف نیز در کرمانشاه کشف شد و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه قرار گرفت. متاسفانه احتکار به قصد گران‌فروشی در اغلب شهر‌ها وجود دارد، در حالی که ظرفیت تولید روزانه ۲ میلیون ماسک وجود دارد و صادرات آن نیز آغاز شده است.
 
رایگانی تصریح کرد: اجازه دهیم ماسک به دست افرادی که نیاز دارند، برسد و ماسک برای تمام افراد همه گیر نیست. قیمت ۴۱۰ (بدون فیلتر) و ۵۱۰ (فیلتردار) برای ماسک برای ما مبنا است و قیمت فراتر از آن گران‌فروشی است و اشد برخورد صورت می‌گیرد و با همکاری با دادستان‌ها به عنوان اخلال در نظام سلامت پیگیری خواهد شد و توزیع اقلام کشف شده صورت می‌گیرد. تا دیروز هم ۱۸ داروخانه با همکاری دادستانی‌ها پلمب شده که بیشترین آن‌ها مربوط به آذربایجان شرقی با تعداد ۷ داروخانه پلمب شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تعزیرات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها