گوشی های تلفن همراه توقیفی در انتظار عرضه به بازار | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

گوشی های تلفن همراه توقیفی در انتظار عرضه به بازار

  • چهارشنبه 09 آبان 1397 13:37
  • شناسه 34801
گوشی های تلفن همراه توقیفی در انتظار عرضه به بازار

رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران: گوشی هایی که اکنون در بازار به صورت محدود توزیع می شوند، ارتباطی با گوشی های ثبت سفارش شده قبلی که توقیف شده، ندارند و هنوز سرنوشت آنها مشخص نشده است.

 به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، برخی پایگاه های اطلاع رسانی در روزهای اخیر از توزیع گسترده گوشی های تلفن همراه در بین متقاضیان همراه با اخذ کارت ملی از مشتری خبر دادند در حالی که پیگیری ها نشان می دهد گوشی های توزیع شده ارتباطی با موارد توقیف شده ندارد.

در همین رابطه محبی رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران ضمن نادرست خواندن چنین خبری افزود: یک شرکت که نمایندگی گوشی های اپل را دارد، به صورت محدود اقدام به توزیع تعداد کمی گوشی بین متقاضیان کرده است و این گوشی ها هیچ ارتباطی با گوشی هایی که قبلا ثبت سفارش شده و در انتظار تعیین تکلیف هستند، ندارد.

او گفت: تعداد گوشی های این شرکت محدود است و با قیمتی حدود 20 میلیون ریال پایین تر از قیمت های بازار و با شرایطی که خود شرکت اعلام کرده است، به فروش می رسند.
رئیس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی افزود: توزیع این گوشی ها که قیمتی بین 130 تا 140 میلیون ریال دارند، اثری در کاهش قیمت ها نداشته زیرا هم عرضه آنها محدود است و هم مدل این گوشی ها از نوعی است که خریداران زیادی را در بر نمی گیرد.
محبی ادامه داد: گوشی های مذکور تنها در دو فروشگاه عرضه می شوند و شرکت عرضه کننده نیز شرایطی را برای فروش آنها مدنظر قرار داده و براساس آن عمل می کند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دوم آبان گفت: برای رفع کمبود گوشی تلفن همراه در کشور قرار بود گوشی های توقیفی رفع مشکل و به بازار عرضه شوند که تاکنون این کار عملیاتی نشده است.

انتهای پیام /

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «توزیعی، اتحادیه ها و مشاغل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها