خریداران "کوییک" باید "ساینا" بگیرند+ سند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

خریداران "کوییک" باید "ساینا" بگیرند+ سند

  • یکشنبه 13 آبان 1397 15:55
  • شناسه 34893
خریداران "کوییک" باید "ساینا" بگیرند+ سند

شرکت سایپا به نمایندگی‌های فروش خود اعلام کرد: آن دسته از مشتریانی که اقدام به خرید کوئیک کرده‌اند، ساینا اتوماتیک تحویل بگیرند.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس تصمیم جدید شرکت سایپا به نمایندگی‌های فروش آن دسته از مشتریانی که اقدام به خرید کوئیک کرده‌اند، می‌توانند ساینا اتوماتیک تحویل گرفته و آن دسته از مشتریانی که تیبا دوگانه سوز ثبت نام  کرده اند، باید تیبا دریافت کنند.

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، براساس تصمیم جدید شرکت سایپا به نمایندگی‌های فروش آن دسته از مشتریانی که اقدام به خرید کوئیک کرده‌اند می‌توانند ساینا اتوماتیک تحویل گرفته و آن دسته از مشتریانی که تیبا دوگانه سوز ثبت نام  کرده اند باید تیبا دریافت کنند.

 در دعوت نامه تعهدات نقدی شهریورماه خودروهای 131، ساینا، سراتو،کوئیک و تیبا دوگانه سوز ویژه مشتری آمده است:

نمایندگی ها همه اطلاعات مندرج در دعوت نامه را با سوابق موجود مشتری در نمایندگی مطابقت و در صورت رویت هر گونه ایراد مراتب را ظرف مدت 24 ساعت از طریق اتوماسیون اداری، به اداره عملیات فروش، ارسال کنند.
لازم است مفاد دعوت نامه‌ها با یک نسخه از دعوت نامه‌ها را به منظور مستند سازی از طریق پست پیشتاز و در صورت عدم حصول نتیجه از هر طریق ممکن، به اطلاع مشتریان رسانده و مراتب را در پرونده آنها ثبت کنند.
تذکر: در صورت موجود نبودن دعوت نامه مشتری یا مشتریان مشمول این بخشنامه در سایت مذکور ضروری است در اسرع وقت مشخصات ثبت نام مربوطه شامل پذیرش، نام و نام خانوادگی مشتری، برای بررسی وصدور دعوت نامه از طریق اتوماسیون اداری یک برنامه ریزی فروش، ارسال گردد.

 متن این بخشنامه به شرح زیر است:

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «توزیعی، اتحادیه ها و مشاغل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها