آغاز به کار ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

آغاز به کار ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران

  • یکشنبه 11 آذر 1397 13:55
  • شناسه 35612
آغاز به کار ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران

ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران با ارائه جدیدترین نشان ها، تولیدات و خدمات واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و با حضور دست‌اندرکاران صنعت پوشاک آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه ایران کالا، در این نمایشگاه که در فضایی بالغ بر هشت هزار متر مربع برگزار شده، حدود­ 60 شرکت داخلی، ضمن ارائه جدیدترین کلکسیون‌های تولیدی خود، نوین‌ترین طرح‌های تولیدی برگرفته از فرهنگ ایرانی- اسلامی را به نمایش گذاشتند.
بر اساس این گزارش، در ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت پوشاک ایران، ده‌ها شرکت و واحد تولیدی، برترین تولیدات پوشاک، شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه را در قالب طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون ارائه کرده اند. همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات تولید پوشاک و نوین‌ترین طرح‌ها و مدل‌های طراحی و تولید پوشاک نیز در این نمایشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.
علی مرادی رئیس ستاد اجرایی این نمایشگاه گفت: تلاش کردیم این نمایشگاه را در راستای حمایت از پوشاک ایرانی برگزار کنیم بنابراین "نمایشگاه ایران مد" می‌تواند ضمن تحقق این هدف، گامی مهم در جهت افزایش اعتماد جامعه مصرف‌کنندگان به پوشاک داخلی بردارد.
وی افزود: ایجاد رقابت و تبادل اطلاعات میان تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک، ارتقای سطح تولید داخلی کشور، علمی‌کردن طرح تولید لباس داخلی، کمک به توسعه اشتغال، بازاریابی و افزایش صادرات و افزایش راندمان تولید داخلی، مهمترین اهداف برگزاری ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت پوشاک ایران است.
ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت پوشاک ایران از امروز تا ۱4 آذر از ساعت 9 تا 17 در محل دائم نمایشگاههای بین المللی تهران پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها