ساخت لوکوموتیو باری تمام ایرانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ساخت لوکوموتیو باری تمام ایرانی

  • سه شنبه 21 خرداد 1398 19:32
  • شناسه 38664
ساخت لوکوموتیو باری تمام ایرانی

مدیر عامل شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا از ساخت لوکوموتیو تمام ایرانی خبر داد

 قوماشچی مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت لوکوموتیو مپنا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه ایران کالا از ساخت لوکوموتیو باری که محصول جدید  شرکت مپناست خبر داد و  گفت :این لوکوموتیو برای اولین بار توسط متخصصین و مهندسین شرکت مپنا طراحی و ساخته شده است و توانسته ایم  این محصول را  براساس تمام استانداردهای بین المللی و تکنولوژی روز دنیا داخلی سازی کنیم .

قوماشچی در ادامه افزود : این محصول نسبت نمونه های موجود در دنیا  دارای توان کشش بالاتر و از نظر قیمت نیز قابلیت رقابت در سطح جهان را دارد ، برای مثال  این لوکوموتیو قابلیت  حمل 5000 تن بار  در شیب بالا  را دارا ست که این کمک بزرگی در توسعه حمل بار کشور می کند . 

قوماشچی در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه ایران کالا در رابطه با ارزی آوری این محصول و جلوگیری از خروج ارز از کشور هم گفت:  در مورد  این لوکوموتیو  ها ،ما قبلا به شکل کامل واردات داشتیم   که باعث خروج ارز از کشور می شد ،  که با این اقدام  دیگر شاهد خروج ارز از کشور نخواهیم بود . 

قوماشچی با اشاره به ملی بودن  این محصول افزود  :  با توجه به روند ساخت  و رعایت کردن تمام استانداردهای بین المللی در طراحی و ساخت این محصول دیگر برای صادرات آن  هیچ مانعی وجو ندارد وی در پایان افزود:  این محصول طوری طراحی شده است که بتوانیم در زمینه صادرات حرفی برای گفتن داشته باشیم

 

 

 

 

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها