خرید 110 هزار تن گندم از کشاورزان قزوین | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

خرید 110 هزار تن گندم از کشاورزان قزوین

  • پنجشنبه 20 تیر 1398 00:09
  • شناسه 38860
خرید 110 هزار تن گندم از کشاورزان قزوین

منوچهر حبیبی سرپرست معاونت هماهنگی اقتصادی استانداری قزوین گفت: ۱۱۰ هزار تن گندم به شکل تضمینی در تیرماه امسال از کشاورزان استان خریداری شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، منوچهر حبیبی سرپرست معاونت هماهنگی اقتصادی استانداری قزوین بهای کامل گندم کاران استان تا ششم تیرماه را به میزان ۲۵۰ میلیارد ریال خواند که همه آن تسویه و به کشاورزان پرداخت شده است.

این مسئول یادآور شد: پیش بینی می شود تا پایان فصل برداشت بیش از ۳۲۸ هزار تن گندم در استان تولید شود که از این میزان بیش از ۳۰۰ هزار تن بر اساس برنامه ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی از کشاورزان استان به صورت تضمینی خریداری خواهد شد.

حبیبی گفت: هم اکنون ۲۱ مرکز خرید تضمینی گندم در سطح استان قزوین فعال هستند.

وی همچنین از خرید ۶۵۰۰ تن کلزا به شکل تضمینی از کشاورزان استان در سال جاری خبر داد و گفت: خرید تضمینی این محصول با هدف تامین دانه های روغنی مورد نیاز کشور انجام می شود.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قزوین هم چنین گفت: بهای کلزای خریداری شده تا نهم تیرماه نیز ۶۰ میلیارد ریال بوده که به کشاورزان پرداخت و تسویه شده است.

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها