صادرات خربزه از سمنان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صادرات خربزه از سمنان

  • یکشنبه 23 تیر 1398 23:03
  • شناسه 38898
صادرات خربزه از سمنان

علی اصغری رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار سمنان گفت: خربزه زرد از سمنان خریداری و در ایوانکی و گرمسار با بسته‌بندی صادر می‌شود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، علی اصغری رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار سمنان با اشاره به وضع بازار میوه و تره‌بار اظهار کرد: خربزه زرد از سمنان خریداری و در ایوانکی و گرمسار با بسته‌بندی صادر می‌شود و قیمت اکثر اقلام میوه و تره‌بار در فضای بازار کاهش داشته است.

اصغری ادامه داد: صادرات، مقاومت سیب‌زمینی را مقابل موج کاهش قیمت‌ها بالا برده است و با قیمت 6 تا هشت هزار تومان به فروش می‌رسد در حالی که  بادمجان، خیار، گوجه‌فرنگی، هندوانه، طالبی، دست‌انبو و در مجموع همه اقلام با کاهش قیمت مواجه بودند.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار سمنان خاطرنشان کرد: دولت نگاه ویژه‌ای به تأمین نیاز داخلی داشته باشد و سپس مازاد آن را صادر کند تا شاهد بی‌ثباتی قیمت‌ها نباشیم.

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها