رونق تولید در صنعت کمباین سازی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

رونق تولید در صنعت کمباین سازی

  • جمعه 28 تیر 1398 23:15
  • شناسه 38937
رونق تولید در صنعت کمباین سازی

خاکسار قهرودی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی درحاشیه بازدید از شرکت کمباین سازی ایران در اراک گفت: توسعه سبد محصولات و ایجاد اشتغال پایدار دستور کار اصلی این کارخانه است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا،  خاکسار قهرودی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت : احساس حیات ، رویش و پیشرفت در کارخانه ی نیم قرنی کمباین سازی کشور دیده می شود . 

وی  افزود: اولیت اصلی آستان قدس رضوی حمایت از تولیدات وطنی این کارخانه است و با استفاده از توانمندی مهندسان این کارخانه به دنبال ارائه تولیدات جدید و با کیفیت ایرانی هستیم . 

وی ادامه داد : حرکت این واحد تولیدی رو به جلوست و تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال هر چه بیشتر از برنامه های اساسی ماست . 

مدیر عامل سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی هم گفت : این کارخانه ی با قدمت ایرانی توانسته با بومی سازی تجهیزات و قطعات و مهندسی معکوس تولیدات باکیفیت داشته باشد و موفق به صادرات هم شود . 

فاطمی افزود : هم اکنون محصولات با کیفیت این کارخانه به بازارهای کشورهای قزاقستان ، ازبکستان و عراق صادر می شود . 

وی تصریح کرد : با تاسیس مرکز نوآوری و تحقیق این کارخانه تولیدات جدید در سبد مصرفی کشاورزان قرار می گیرد .

مدیر عامل کارخانه کمباین سازی هم گفت : ظرفیت این کارخانه تولید 1000 دستگاه کمباین در سال است و هم اکنون با نیمی از ظرفیت فعالیت می کند. 

حمیدی فر افزود : در سال 97 ، 500 دستگاه کمباین در این کارخانه تولید شد که با انجام طرح های توسعه و فعالیت واحد تحقیق وتوسعه امید است در آینده ای نزدیک از دو محصول جدید و بومی شده ی این شرکت رونمایی شود. 

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها