دستیابی به تولید سالانه 100 هزار تنی میگو در هرمزگان | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

دستیابی به تولید سالانه 100 هزار تنی میگو در هرمزگان

  • جمعه 28 تیر 1398 23:11
  • شناسه 38942
دستیابی به تولید سالانه 100 هزار تنی میگو در هرمزگان

فریدون همتی استاندار هرمزگان گفت: با تلاش می توانیم تا پایان دولت تدبیر و امید به ظرفیت ۱۰۰ هزار تن در پرورش میگو دست یابیم.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، فریدون همتی استاندار هرمزگان صبح امروز در شورای اداری هرمزگان، گفت: خودباوری در بخش اقتصادی داریم و در مسیر اقتصاد مقاومتی در هرمزگان پیش می رویم.

استاندار هرمزگان تاکید کرد: در بخش کشاورزی و شیلات از شرایط و ظرفیت‌های ویژه ای برخورداریم و سالی دو نوبت می توانیم برداشت میگو داشته باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت های بالقوه گردشگری هرمزگان بیان داشت: در گردشگری و در نیمه دوم سال هدف‌گذاری‌مان دستیابی به ۱۰ میلیون گردشگر است.

همتی اظهار داشت: در بخش صنعت و معدن بزرگترین صنایع را در هرمزگان داریم و وجود معادن بسیار غنی در استان موهبتی است که در حال اکتشاف منابع جدید هستیم.

وی گفت: ظرفیت‌ها را شناسایی می کنیم و هدف گذاری ما نیل به تولید ۱۰ میلیون تن فولاد است.

وی ظرفیت برداشت میگو در هرمزگان را ۲۰۰ هزار تن ذکر کرد و افزود: با تلاش می توانیم تا پایان دولت تدبیر و امید به ظرفیت ۱۰۰ هزار تن دست یابیم.

وی در پایان تاکید کرد: با تلاش و کوشش مضاعف به دنبال تحقق اقتصاد مقاومتی هستیم و با تکیه بر توانمندی های داخلی می توانیم هم در خود استان و هم در حوزه های کشوری، صادرات را رونق بخشیم تا صادرات غیر نفتی را جایگزین صادرات نفتی کنیم.

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها