شرایط مطلوب مجتمع مس سرچشمه در تولید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

شرایط مطلوب مجتمع مس سرچشمه در تولید

  • دوشنبه 14 مرداد 1398 10:47
  • شناسه 39118
 شرایط مطلوب مجتمع مس سرچشمه در تولید

بر پایه مستندات و مشاهدات، وضعیت و شرایط در مجتمع مس سرچشمه مناسب است و با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای پیش رو، وضعیت این مجتمع بهتر هم خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، اردشیر سعد محمدی با بیان این مطلب افزود: شرکت ملی صنایع مس ایران در پایان تیرماه امسال، ۶ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان فروش داشته است.
وی اضافه کرد: در مردادماه جاری هم به‌رغم رکودی که در بازار داخلی وجود دارد، صادرات را حرکت داده‌ایم و با تلاش پرسنل صنعت مس امیدوار هستیم که در ۶ ماهه نخست امسال به میزان کل فروش سال گذشته (۱۳۹۷) دست یابیم.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به این‌که شرکت مس در حال بازگشت به شرایط مطلوب است اظهار داشت: از محل افزایش سرمایه، طرح‌های توسعه‌ای شرکت عملیاتی خواهد شد که این امر در نهایت به سود سهامداران خواهد بود.
وی درخصوص برنامه‌ها و اولویت‌های شرکت مس گفت: اولویت نخست و اصلی ما هوشمند سازی سیستم‌های مالی در شرکت است که به امید خدا در نخستین گام در شهریورماه، سیستم اسناد حسابداری هوشمند در شرکت شکل می‌گیرد. هوشمند سازی سیستم‌های مالی کار بزرگی است که باید در اولین فرصت ممکن عملیاتی شود.
سعد محمدی از تشکیل یک تیم اقتصادی از اقتصاددان‌های بزرگ و مطرح کشور خبر داد تا با مراجعه و بازدید نزدیک از مجتمع‌ها و کار کارشناسی، برای اصلاح رفتار اقتصادی شرکت راهکار ارائه دهند تا یک نگاه بین‌المللی اقتصادی برای شرکت طراحی شود.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با تأکید بر این‌که راز موفقیت شرکت در یکدلی، همدلی، صداقت و پاکی است به مسئله جذب نیروی انسانی اشاره کرد و گفت: آزمون استخدامی اواخر شهریور یا اوایل مهرماه برگزار خواهد شد.
وی افزود: جدای از آزمون در جهت تأمین نیاز‌های تخصصی از فارغ‌التحصیلان نخبه دانشگاه‌های کشور با اولویت دانشگاه‌های استان کرمان نیرو جذب خواهند شد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها