بازدید وزیر کشور از تنها کارخانه تولید چادرمشکی در شهرکرد + عکس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بازدید وزیر کشور از تنها کارخانه تولید چادرمشکی در شهرکرد + عکس

  • جمعه 18 مرداد 1398 10:05
  • شناسه 39149
بازدید وزیر کشور از تنها کارخانه تولید چادرمشکی در شهرکرد + عکس

وزیر کشور به‌همراه جمعی از معاونین خود از کارخانه تولید چادرمشکی حجاب شهرکرد بازدید و در جریان مشکلات این واحد تولیدی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از فارس ، وزیر کشور به‌همراه جمعی از معاونین خود از کارخانه تولید چادرمشکی حجاب شهرکرد بازدید و در جریان مشکلات این واحد تولیدی قرار گرفت.

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه بازدید از کارخانه حجاب شهرکرد گفت: این واحد تولیدی سالانه 5/5 میلیون مترمکعب چادر مشکی تولید می‌کند که در سال‌جاری این عدد به 8/5 میلیون متر مکعب می‌رسد.

وزیر کشور با بیان اینکه این کارخانه تنها تولیدکننده چادر مشکی در کشور است، خاطرنشان کرد: کیفیت محصولات تولیدی این کارخانه بسیار بالا است؛ بنابراین تمام تولیدات این کارخانه به فروش می‌رسد؛ دستگاه‌های دولتی می‌توانند به‌مناسبت‌های مختلف برای تجلیل از بانوان به این کارخانه سفارش تولید دهند که این مسئله همان حمایت از کالای ایرانی است.

تولید رنگ مصرفی مهم‌ترین مشکل کارخانه حجاب شهرکرد

وی مشکل اصلی کارخانه حجاب شهرکرد را تولید رنگ عنوان کرد و اظهار داشت: می‌توان از ظرفیت مؤسسات علمی برای تأمین رنگ موردنیاز این کارخانه استفاده کرد تا از واردات این محصول بی‌نیاز شویم.

رحمانی فضلی در ادامه با تشریح اهداف سفر خود به چهارمحال و بختیاری، توضیح داد: گزارش‌گیری از وضعیت امنیت و اقتصادمقاومتی از مهم‌ترین دلایل سفر به این استان بود، خوشبختانه این استان وضعیت بسیارخوبی در زمینه امنیت دارد و هماهنگی دستگاه‌های نظامی و اقتصادی نیز مطلوب است.

عقب‌ماندگی تاریخی در چهارمحال و بختیاری

وزیر کشور با تأکید بر اینکه چهارمحال و بختیاری یک عقب‌افتادگی تاریخی دارد، یادآور شد: از همین‌ تریبون از بانک‌ها و مؤسسات بزرگ برای سرمایه‌گذاری در این استان دعوت می‌شود؛ قطعا مجموعه استانداری و دستگاه‌های مربوطه همکاری لازم را با آن‌ها انجام می‌دهند.

اقبال عباسی نیز در حاشیه بازید از کارخانه حجاب شهرکرد با اشاره به دستاوردهای سفر وزیر کشور به چهارمحال و بختیاری، گفت: وزیر کشور در جلسات متعددی از جمله شورای تأمین، اقتصادی مقاومتی، شورای اداری و دیدار با اصحاب رسانه شرکت کردند؛ همچنین از کارخانجاتی از جمله چادرمشکی حجاب نیز بازدید کردند.

حل موضوع آب چهارمحال و بختیاری در وزارت کشور

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: موضوع آب، اقتصاد و بیکاری از عمده‌ترین مسائل مطرح شده در جلسات فوق بود؛ که مقرر شد برای حل مشکل آب این استان جلسه‌ای با حضور مسؤولان استان اصفهان و این استان در وزارت کشور برگزار شود.

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم تصمیمات خوبی در راستای حمایت و حل مشکلات واحدهای تولیدی از جمله کارخانه تولید چادرمشکی حجاب اتخاذ شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها