کسب رتبه 4 ستاره کیفیت اتوبوس‌سازی ؛ حضور در بازارهای جهانی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

کسب رتبه 4 ستاره کیفیت اتوبوس‌سازی ؛ حضور در بازارهای جهانی

  • یکشنبه 20 مرداد 1398 11:06
  • شناسه 39165
کسب رتبه 4 ستاره کیفیت اتوبوس‌سازی ؛ حضور در بازارهای جهانی

کسب رتبه چهار ستاره کیفیت از سوی یک واحد اتوبوس‌سازی سمنان و حضور محصول ایرانی در بازارهای جهانی بخشی از تلاش‌هایی است که در مسیر رونق تولید انجام می‌گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالله اکبری‌راد نایب رئیس هیأت مدیره شرکت اتوبوس‌سازی عقاب‌افشان در بازدید از بخش‌های مختلف واحد تولید اتوبوس در سمنان اظهار کرد: در عرصه شایسته‌سالاری قدم‌های مختلفی در واحد اتوبوس‌سازی عقاب‌افشان در سمنان برداشته شده است تا درنهایت به رشد و تعالی در زندگی اجتماعی برسیم و این عرصه باید روزبه‌روز تقویت شود.

اکبری‌راد با بیان اینکه توجه به فرهنگ کار، تولید و فعالیت یکی از راه‌های رسیدن به رشد و تعالی است، گفت: شرکت تولیدی عقاب‌افشان از این فرهنگ الهام گرفته و امروز جایگاه ارزشمندی را در داخل و خارج از کشور در اختیار دارد و همواره نیز در حال توسعه اشتغال است.

وی بیان کرد: تحریم‌های ظالمانه‌ای که همواره از سوی دنیای غرب علیه کشورمان اعمال شده، در این واحد تولیدی مدیریت شده است.

نایب رئیس هیأت مدیره شرکت اتوبوس‌سازی عقاب‌افشان گفت: جزو نوادر شرکت‌های خودروساز در حال تولید در داخل کشور هستیم که در دوران تحریم‌ها، حتی یک نفر از نیروهای آن نیز تعدیل نشده است.

اکبری‌راد اضافه کرد: شرایط سخت امروز با مدیریت خوب مدیران این واحد تولیدی، به شرایط آرامی تبدیل شده است و این شرکت در راستای کنترل تکانه‌های اقتصادی همواره تلاش خوبی دارد.

وی تصریح کرد: تنها شرکت خودروساز داخلی که دانش اتوبوس‌سازی را بر اساس تأییدیه‌ها تا ۵۱ درصد داخلی‌سازی کرده، شرکت اتوبوس‌سازی عقاب‌افشان بوده و این امر به همت متخصصان داخلی و جوانان این مرزوبوم انجام شده است.

رتبه چهار ستاره کیفیت در اختیار اتوبوس‌سازی سمنان

نایب رئیس هیأت مدیره شرکت اتوبوس‌سازی عقاب‌افشان گفت: این شرکت اتوبوس‌سازی توانسته است درجه چهار ستاره کیفیت را بر اساس ارزیابی‌های صورت‌گرفته از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کند.

اکبری‌راد اضافه کرد: حرکت‌های ارزشمندی در داخل کشور در عرصه اتوبوس‌سازی انجام شده و این شرکت توانسته است رتبه چهار ستاره کیفیت را دریافت کند.

وی بیان کرد: دو محصول شرکت اتوبوس‌سازی عقاب‌افشان در هفته گذشته روی چندین دستگاه اتوبوس ارزیابی شد و نخستین شرکت خودروسازی هستیم که با محصول ایرانی، درجه چهار ستاره کیفیت را دریافت کرده‌ایم.

عرضه محصول ایرانی در بازارهای جهانی

نایب رئیس هیأت مدیره شرکت اتوبوس‌سازی عقاب‌افشان با بیان اینکه تولیدات این واحد در حال عرضه در بازارهای جهانی است، گفت: با وجود شرایط سخت و دشوار ناشی از تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی در داخل کشور، تلاش کرده‌ایم تا بازار را مدیریت کنیم و علی‌رغم نوسان قابل توجه قیمت‌ها، همواره مشتریان خود را در اختیار داشته باشیم.

اکبری‌راد تصریح کرد: با وجود سختی‌هایی که پیش روی بخش صنعت قرار دارد، ما به حالت رکود درنیامده‌ایم و در حال فعالیت هستیم.

وی با اشاره به لزوم توسعه فرهنگ دینی، فرهنگ مسکن و سایر موارد در جامعه گفت: با ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی مهر ویژه کارکنان شرکت تولیدی عقاب‌افشان، مدرسه‌سازی، مسجدسازی، ساخت سرویس‌های بهداشتی و ... تلاش کردیم در حوزه توسعه فرهنگی نیز قدم برداریم.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها