روایت یک موفقیت؛ از تعمیر کوره دامپزشکی تا تولید انواع کوره های زباله سوز بدون بو و دود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

روایت یک موفقیت؛ از تعمیر کوره دامپزشکی تا تولید انواع کوره های زباله سوز بدون بو و دود

  • سه شنبه 22 مرداد 1398 08:53
  • شناسه 39176
روایت یک موفقیت؛ از تعمیر کوره دامپزشکی تا تولید انواع کوره های زباله سوز بدون بو و دود

شرکت گرشین که پیشتر کار خود را با تعمیر کوره دامپزشکی شروع کرده بود، موفق به تولید انواع زباله سوز بدون دود شده است.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  این شرکت در ابتدا کار خود را با تعمیر کوره های لاشه سوز ساخت شرکت های خارجی که در داخل کشور نصب گردیده بودند آغاز نمود.
درسال های بعد و با کسب دانش فنی مربوط به ساخت این دستگاه ها و مشابه سازی از روی دستگاه های آلمانی، ساخت این دستگاهها در داخل کشور آغاز و در دستور کار قرار گرفت.
پس از سالها فعالیت در این عرصه و کسب تجربه و دانش ، گرشین به یکی از مجرب ترین و تنها سازنده دستگاه های زباله سوز و لاشه سوز در ایران تبدیل گردیده و موفق شده تا اعتماد بازار مصرف را نسبت به تولیدات خود جلب نماید.

کسب تاییدیه زیست محیطی

این شرکت اخیرا با ارتقاء فنی دستگاه های خود موفق به دریافت تاییدیه سازمان محیط زیست شده است. این تاییدیه نشان می دهد که دستگاه های گرشین استانداردهای محیط زیستی را بطور کامل رعایت می کنند و کاملا مورد تایید سازمان محیط زیست کشور می باشند.

دستگاههای زباله سوز شرکت دیتن توان با برند گرشین، کاملاً بدون بو و دود و منطبق با استانداردهای محیط زیست هستند.

تنوع محصولات

این شرکت در حال حاضر محصولات خود را در چهار دسته «لاشه سوز»، «زباله سوز شهری»، «زباله سوز صنعتی» و «زباله سوز بیمارستانی» در رنج 10 کیلویی (زباله در ساعت) تا 300 کیلویی، تولید و به بازار مصرف عرضه می کند.

صادرات به ارمنستان و عراق

مجموعه گرشین در حال رشد و توسعه است و بنا دارد تا برای همیشه این روند رشد کیفی و کمی را ادامه دهد. این شرکت مصمم است تا در کنار رفع نیازهای داخل کشور ، بازارهای خارجی را نیاز به شکلی گسترده به مجموعه مصرف کنندگان محصولات خود بیافزاید. روندی که هم اکنون با صادرات یک دستگاه زباله سوز به کشور ارمنستان آغاز گشته است و با صادرات دستگاه های 300 کیلویی به کردستان عراق، هم اکنون در حال توسعه است.

برای مشاهده دستگاه زباله ساز بدون دود گرشین، اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها