برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید غلطک صنعتی در کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید غلطک صنعتی در کشور

  • سه شنبه 22 مرداد 1398 12:23
  • شناسه 39179
برنامه تلویزیونی بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید غلطک صنعتی در کشور

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید غلطک صنعتی در کشور با حضور مدیر عامل گروه صنعتی ماهان تک و مدیر فنی این شرکت بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  «بارکد» در برنامه امشب خود، وضعیت تولید غلطک صنعتی در کشور را بررسی خواهد کرد. 

در این برنامه که ساعت 19 سه شنبه 22 مرداد و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش خواهد شد، داوود مقدم (مدیر عامل گروه صنعتی ماهان تک ) و حسین موسی چمنی (مدیر فنی گروه صنعتی ماهان تک) حضور خواهند یافت.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

خبر آگهی

  • خبر آگهی

    خبر اگهی

    خبر آگهی (654)

    خبر آگهی ساعت 14 مورخ 98/05/13_ ورود 4 میلیون تن کالای اساسی به بنادر کشور _ پرداخت 320 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در استان گلستان _ تولید 50 هزار تن محصولات باغی در استان مرکزی _ و در آخر گزارشی از روستای رباط باغ ملک همراه با تصاویر گردشگری این روستا

آخرین خبرها