در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید کاشی استیل پشت چسب دار تا تبلیغ خلاقانه با عروسک سخنگو | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید کاشی استیل پشت چسب دار تا تبلیغ خلاقانه با عروسک سخنگو

  • شنبه 26 مرداد 1398 20:45
  • شناسه 39205
در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید کاشی استیل پشت چسب دار تا تبلیغ خلاقانه با عروسک سخنگو

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و دو مشاور کسب و کار، نحوه تولید کاشی استیل پشت چسب دار، ترفندهای مذاکره و افزایش فروش و تبلیغ خلاقانه با عروسک سخنگو را بررسی می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه، جواد صفری (کارآفرین) تجربیات خود درباره تولید کاشی استیل پشت چسب دار را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، محمد پیام بهرامپور (مشاور کسب و کار) است که به نکات کلیدی درباره ترفندهای مذاکره و افزایش فروش خواهد پرداخت. آرش رادمهر (مشاور ایده ها) نیز نحوه تبلیغ خلاقانه با عروسک سخنگو را آموزش می دهد.

برنامه «وقت کار» شنبه 26 مرداد و در ساعت 22 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها