در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از زنبورداری و تولید عسل تا ساخت گلخانه پیشرفته | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از زنبورداری و تولید عسل تا ساخت گلخانه پیشرفته

  • چهارشنبه 30 مرداد 1398 03:21
  • شناسه 39232
در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از زنبورداری و تولید عسل تا ساخت گلخانه پیشرفته

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و دو مشاور کسب و کار، به موضوع نحوه راه اندازی زنبورداری و تولید عسل، اصول کارآفرینی و کسب و کار و راه اندازی گلخانه پیشرفته می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه، علیرضا شهبازی (کارآفرین) تجربیات خود درباره راه اندازی زنبورداری و تولید عسل را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، شاهین ربیعی (مشاور کسب و کار) است که به نکات کلیدی درباره اصول کارآفرینی و کسب و کار خواهد پرداخت. آرش رادمهر (مشاور ایده ها) نیز به ایده تولید کلاه با بالشت بادی اشاره کرده و نحوه راه اندازی گلخانه پیشرفته را آموزش می دهد.

برنامه «وقت کار» چهارشنبه 30 مرداد و در ساعت 22 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها