بارکد بررسی می کند: تولید تجهیزات آبیاری در ایران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی می کند: تولید تجهیزات آبیاری در ایران

  • چهارشنبه 30 مرداد 1398 15:54
  • شناسه 39235
بارکد بررسی می کند: تولید تجهیزات آبیاری در ایران

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید تجهیزات آبیاری با حضور دو کارشناس این حوزه بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 چهارشنبه 30 مرداد و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، محمد حسین مرسلی (مدیرعامل گروه صنعتی پترو آب حیات کالا) و احمد محمدی (مدیر واحد تولیدی لوله و اتصال پلی اتیلن آبرسانی و کشاورزی گروه صنعتی پترو آب حیات کالا) در استودیو برنامه حضور یافته و نقاط قوت و مشکلات تولید تجهیزات آبیاری (لوله و نوارهای آبیاری) را بررسی خواهند کرد.

علی آقایی دوست (مدیرعامل شرکت توسن صنعت آپادانا) نیز به صورت تلفنی در این میزگرد حضور خواهد یافت

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها