در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از شیوه های عرضه آجیل و خشکبار تا ساخت تخته شناور برای حرکت روی آب | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از شیوه های عرضه آجیل و خشکبار تا ساخت تخته شناور برای حرکت روی آب

  • شنبه 16 شهریور 1398 15:29
  • شناسه 39437
در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از شیوه های عرضه آجیل و خشکبار تا ساخت تخته شناور برای حرکت روی آب

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و دو مشاور کسب و کار، به موضوعاتی همچون شیوه های عرضه آجیل و خشکبار، اصول بازاریابی و افزایش مشتری، ساخت دستگاه خنک کننده تشک خواب و تولید تخته شناور برای حرکت روی آب می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه، داریوش شاکری (کارآفرین) تجربیات خود درباره شیوه های عرضه عرضه آجیل و خشکبار را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، محمود آسیاچی (مشاور کسب و کار) است که به نکات کلیدی درباره اصول بازاریابی و افزایش مشتری خواهد پرداخت. آرش رادمهر (مشاور ایده ها) نیز مطالب جالبی درباره تولید دستگاه خنک کننده تشک خواب و تولید تخته شناور برای حرکت روی آب بیان خواهد کرد.

برنامه «وقت کار» شنبه 16 شهریور و در ساعت 22 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها