بارکد بررسی میکند: مشکلات و موانع صنعت شیشه کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی میکند: مشکلات و موانع صنعت شیشه کشور

  • یکشنبه 17 شهریور 1398 10:42
  • شناسه 39447
بارکد بررسی میکند: مشکلات و موانع صنعت شیشه کشور

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» مشکلات و موانع پیش روی صنعت شیشه کشور بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 یکشنبه 17 شهریور، به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، رضا پیمان سلیمی (مدیر عامل شرکت پرشیا جام) و محمد حسین شیعه (کارشناس تولید شیشه) در استودیو حضور یافته و به همراه مجری برنامه وضعیت ایران در تولید شیشه را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها