صادرات اولین محموله سنگ نمک صادراتی از بندر انزلی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صادرات اولین محموله سنگ نمک صادراتی از بندر انزلی

  • دوشنبه 18 شهریور 1398 20:56
  • شناسه 39456
صادرات اولین محموله سنگ نمک صادراتی از بندر انزلی

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از صادرات اولین محموله سنگ نمک صادراتی از بندر انزلی خبرداد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا،  محمد محسن سلیمی پورمعاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از صادرات سنگ نمک از بندرانزلی به روسیه خبرداد و خاطرنشان کرد: اولین محموله سنگ نمک صادراتی از بندر انزلی با وزن نزدیک به ۳ هزار و پانصد تن از مبدا شهرستان همدان به مقصد کشور روسیه با ناوگان حمل و نقل دریایی ایرانی صادر شد.

سلیمی پور ادامه داد: قرار است با توجه به ارزانی مسیر و کاهش هزینه های تمام شده و امکانات و توانمندی های بندر انزلی ماهانه بیش از ۲ هزار و پانصد تن از این محصول  به طور مستمر صادر شود.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با اشاره به شاخص های مهم بنادر در جذب کالا، تصریح کرد:  ایجاد و احداث زیر ساخت های تجاری و افزایش تجهیزات تخلیه و بارگیری در مجتمع بندری انزلی از شاخص های مهم در جذب  کالاهای صادراتی، وارداتی و همچنین ترانزیت کشور می باشد.

سلیمی پور در پایان یادآور شد: اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و حمایت از تولیدات داخلی در جهت اشتغال زایی و تشویق صادر کنندگان تسهیلات و مساعدت های ویژه ای را در اهداف راهبردی خود تدوین کرده است.

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها