در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از زنبورداری و تولید عسل تا ساخت برف پاک کن مخصوص کلاه ایمنی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از زنبورداری و تولید عسل تا ساخت برف پاک کن مخصوص کلاه ایمنی

  • شنبه 23 شهریور 1398 14:17
  • شناسه 39482
در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از زنبورداری و تولید عسل تا ساخت برف پاک کن مخصوص کلاه ایمنی

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و دو مشاور کسب و کار، به موضوعاتی همچون زنبورداری و تولید عسل، راهکارهای افزایش بهره وری در کسب و کارهای کوچک و ساخت برف پاک کن مخصوص کلاه ایمنی می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه، مینا رامه (کارآفرین) تجربیات خود درباره زنبورداری و تولید عسل را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، مسلم خانی (مشاور کسب و کار) است که به نکات کلیدی درباره افزایش بهره وری در کسب و کارهای کوچک خواهد پرداخت. آرش رادمهر (مشاور ایده ها) نیز مطالب جالبی درباره ساخت برف پاک کن مخصوص کلاه ایمنی و سامانه فروش لوازم نوزاد بیان خواهد کرد.

برنامه «وقت کار» شنبه 23 شهریور و در ساعت 22 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها