بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید تجهیزات جانبی سیلو های فلزی در کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید تجهیزات جانبی سیلو های فلزی در کشور

  • یکشنبه 24 شهریور 1398 16:46
  • شناسه 39501
بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید تجهیزات جانبی سیلو های فلزی در کشور

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید تجهیزات جانبی سیلو های فلزی در کشور بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 یکشنبه 24 شهریور، به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، اسلام کرمی (مدیر عامل شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران) و خلیل کرمی (رئیس هیئت مدیره شرکت آرد صنعت ماشین مبتکران) در استودیو حضور یافته و به همراه مجری برنامه وضعیت ایران در تولید تجهیزات جانبی سیلو های فلزی را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها