در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید درب های ساختمانی تا ساخت اسکوتر مخصوص زیر آب | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید درب های ساختمانی تا ساخت اسکوتر مخصوص زیر آب

  • چهارشنبه 27 شهریور 1398 10:53
  • شناسه 39533
در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید درب های ساختمانی تا ساخت اسکوتر مخصوص زیر آب

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و دو مشاور کسب و کار، به موضوعاتی همچون تولید درب های ساختمانی، اصول کارآفرینی و ساخت اسکوتر مخصوص زیر آب می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه، حامد کمالی (کارآفرین) تجربیات خود درباره تولید درب های ساختمانی را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، سارا داریان (مشاور کسب و کار) است که به اصول کارآفرینی خواهد پرداخت. آرش رادمهر (مشاور ایده ها) نیز مطالب جالبی درباره ساخت ربات بستنی ساز و اسکوتر مخصوص زیر آب بیان خواهد کرد.

برنامه «وقت کار» چهارشنبه 27 شهریور و در ساعت 22 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها