در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید صابون های گیاهی تا ساخت باشگاه ورزشی سیار | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید صابون های گیاهی تا ساخت باشگاه ورزشی سیار

  • شنبه 30 شهریور 1398 18:27
  • شناسه 39565
در برنامه تلویزیونی وقت کار ببینید: از تولید صابون های گیاهی تا ساخت باشگاه ورزشی سیار

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و دو مشاور کسب و کار، به موضوعاتی همچون تولید صابون های گیاهی، حفظ کسب و کار در نوسان بازار و ساخت باشگاه ورزشی سیار می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه، نسترن سادات حسینی (کارآفرین) تجربیات خود درباره تولید صابون های گیاهی را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، سمیرا گداخته (مشاور کسب و کار) است که به اصول حفظ کسب و کار هنگان نوسان بازار خواهد پرداخت. آرش رادمهر (مشاور ایده ها) نیز مطالب جالبی درباره ساخت باشگاه ورزشی سیار بیان خواهد کرد.

برنامه «وقت کار» شنبه 30 شهریور و در ساعت 22 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت ۲۲ به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها