بارکد بررسی میکند: مشکلات کشاورزان در سال رونق تولید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی میکند: مشکلات کشاورزان در سال رونق تولید

  • یکشنبه 31 شهریور 1398 10:17
  • شناسه 39569
بارکد بررسی میکند: مشکلات کشاورزان در سال رونق تولید

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» مشکلات کشاورزان در سال رونق تولید بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 یکشنبه 31 شهریور، به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، کریم نجفی (عضو شورای روستایی) و محمد حسین قاسمی (کشاورز نمونه خمین) در استودیو حضور یافته و به همراه مجری برنامه مشکلات کشاورزان کشورمان را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها