بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید دستگاه های تزریق پلاستیک تمام برقی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید دستگاه های تزریق پلاستیک تمام برقی

  • سه شنبه 16 مهر 1398 17:46
  • شناسه 39741
بارکد بررسی میکند: وضعیت تولید دستگاه های تزریق پلاستیک تمام برقی

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» وضعیت تولید دستگاه های تزریق پلاستیک تمام برقی در کشور بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 سه شنبه 16 مهر و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، مرتضی غفرانی (مدیر عامل شرکت نوین فناور ماشین پارس) و مسعود غفرانی (مدیرعامل شرکت طراحی کنترل ماشین) در استودیو برنامه حضور یافته و نقاط قوت و مشکلات تولید در این شرکت را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها