صدور 700 پروانه فعالیت بهره‌بردار کشاورزی | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

صدور 700 پروانه فعالیت بهره‌بردار کشاورزی

  • چهارشنبه 17 مهر 1398 12:01
  • شناسه 39757
صدور 700 پروانه فعالیت بهره‌بردار کشاورزی

مدیر تعاون روستایی استان همدان گفت: در6 ماهه نخست امسال برای 700 بهره‌بردار کشاورزی در سطح استان همدان پروانه فعالیت توسط نظام صنفی کارهای کشاورزی استان همدان صادر شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، رضا عباسی مدیر تعاون روستایی استان همدان اظهار کرد: در سال گذشته نیز برای2500 بهره‌بردار پروانه فعالیت توسط نظام صنفی کارهای کشاورزی استان همدان صادر شده بود.

وی افزود: توسط نظام‌های صنفی کشاورزی در استان و شهرستان‌ها برای بیش از 200 رسته شغلی پروانه فعالیت صادر می‌شود که مهمترین رسته‌ها در استان همدان کشاورزی، دامداری و زنبورداری است.

مدیر تعاون روستایی استان همدان با اشاره به این که هدف اصلی فعالیت نظام صنفی هویت بخشی به کشاورزان است، گفت: بنابراین در تشکیل پرونده مدارکی مبنی بر فعالیت کشاورزی از بهره‌بردار دریافت می‌شود که در نهایت یک بانک اطلاعاتی دقیق از بخش کشاورزی ارائه می‌دهد.

عباسی با بیان این که برگزاری کلاس‌های آموزشی برای به روز کردن تعاونی‌ها و ترویج فعالیت‌های اقتصادی نوین توسط نظام صنفی پیگیری می‌شود، عنوان کرد: در6ماهه نخست امسال بیش از 1900 نفر روز به کشاورزان آموزش داده شده است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها