معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک در برنامه تلویزیونی بارکد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک در برنامه تلویزیونی بارکد

 • دوشنبه 22 مهر 1398 18:03
 • شناسه 39815
معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک در برنامه تلویزیونی بارکد

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» فعالیت های شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک معرفی و نقاط قوت و ضعف آن بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 دوشنبه 22 مهر و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، حمیدرضا صالحی (عضو هیات مدیره شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک ) و ایرج حسینعلی زاده بازرگان (مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک) در استودیو برنامه حضور یافته و نقاط قوت و مشکلات تولید در این شرکت را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

 • موضوع : مشکلات شهرک صنعتی پرند

  بارکد

  موضوع : مشکلات شهرک صنعتی پرند (144)

  موضوع : مشکلات شهرک صنعتی پرند

 • صنایع همگام- تولید برچسب های صنعتی

  قدم اول

  صنایع همگام- تولید برچسب های صنعتی (1)

  موضوع برنامه: صنایع همگام- تولید برچسب های صنعتی خلاصه: شرکت صنایع همگام٬ تولیدکننده برچسب های صنعتی می باشد. فعالیتهای این شرکت در زمینه چاپ سیلک صنعتی ۱۳۷۳ آغاز گردیده و به بیش از ۵۰۰ شرکت خدمات می دهد. اغلب فعالیتهایش تولید برچسب برای قطعات و صفحه کلید ماشین آلات و دستگاهها در حوزه برق و الکترونیک می باشد. در چشم انداز آینده اش٬ علاوه بر بازار داخلی و صادرات غیر مستقیمی که داشته٬ قصد دارد صادرات را نیز فعال نماید. این شرکت در حال حاضر حدود ۳۰ پرسنل داشته و دارای گواهینامه ISO 9001 است. موضوع برنامه: صنایع همگام- تولید برچسب های صنعتی خلاصه: شرکت صنایع همگام٬ تولیدکننده برچسب های صنعتی می باشد. فعالیتهای این شرکت در زمینه چاپ سیلک صنعتی ۱۳۷۳ آغاز گردیده و به بیش از ۵۰۰ شرکت خدمات می دهد. اغلب فعالیتهایش تولید برچسب برای قطعات و صفحه کلید ماشین آلات و دستگاهها در حوزه برق و الکترونیک می باشد. در چشم انداز آینده اش٬ علاوه بر بازار داخلی و صادرات غیر مستقیمی که داشته٬ قصد دارد صادرات را نیز فعال نماید. این شرکت در حال حاضر حدود ۳۰ پرسنل داشته و دارای گواهینامه ISO 9001 است.

 • تولید کننده قارچ خوراکی

  کالای ایرانی

  تولید کننده قارچ خوراکی (1)

  تولید کننده قارچ خوراکی

 • تیزر شرکت تایان طب

  فصل تازه

  تیزر شرکت تایان طب (1)

  صنایع پزشکی تایان طب خاورمیانه شرکت صنایع پزشکی تایان طب خاورمیانه در زمینه تولید انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی تحت پوشش وزارت صنایع و وزارت بهداشت فعالیت مینماید .ارایه محصولاتی با کیفیت مناسب همواره مهمترین هدف این شرکت بوده و در این راستا با تولید و تهیه مستقیم مواد اولیه و تولید انبوه این محصولات توانسته است به نوبه خود از خروج ارز جلوگیری نماید . آدرس : آذربایجانشرقی – تبریز – شهرک صنعتی عاتی نسب – خیابان صنعت 2 – تلفن : 041- 36309327 - 29

 • تیزر شرکت دریا نوش – تولید کننده دستگاه اسانس گیر گیاهان داروئی

  تعادل

  تیزر شرکت دریا نوش – تولید کننده دستگاه اسانس گیر گیاهان داروئی (1)

  شرکت دریا نوش – تولید کننده دستگاه اسانس گیر گیاهان داروئی شرکت دریا نوش اقدام به طراحی و ساخت دستگاه عرق گیر گیاهی نموده است که بدون نیاز به آب و با اتصال به زودپز خانگی عرق گیری می کند. شرکت دریا نوش در سال 1389 موفق به کسب گواهی نامه ثبت اختراع برای طراحی و ساخت دستگاه عرق گیر خانگی گیاهان دارویی شده است.

آخرین خبرها