معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک در برنامه تلویزیونی بارکد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک در برنامه تلویزیونی بارکد

  • دوشنبه 22 مهر 1398 18:03
  • شناسه 39815
معرفی و بررسی فعالیت های شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک در برنامه تلویزیونی بارکد

امشب در برنامه تلویزیونی «بارکد» فعالیت های شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک معرفی و نقاط قوت و ضعف آن بررسی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه که ساعت 19 دوشنبه 22 مهر و به صورت زنده از شبکه ایران کالا پخش می شود، حمیدرضا صالحی (عضو هیات مدیره شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک ) و ایرج حسینعلی زاده بازرگان (مدیر عامل شرکت دانش‌بنیان نانو بسپار آیتک) در استودیو برنامه حضور یافته و نقاط قوت و مشکلات تولید در این شرکت را بررسی خواهند کرد.

در برنامه باركد آخرين وضعيت توليد كالا در ايران، مشكلات صنايع مختلف كشور و عوامل مؤثر بر توليد و صنعت را در قالب گفت‌وگوي تلويزيوني بررسي مي‌شود. در هر قسمت نماينده‌اي از صنف مورد نظر يا توليدكننده كالا به برنامه مي‌آيد و نقاط قوت، نقاط ضعف و راهكارهاي توسعه و توفيقش را در توليد داخلي بيان مي‌كند. به فراخور موضوع، كارشناس يا مقام مسئول پاسخگو هم به صورت تلفني در اين يك ساعت روي خط مي‌آيد و در مباحث شركت مي‌كند.

هدف این برنامه شنيده شدن حرف و درد دل توليدگنندگان و رسيدگي به مشكلات و دغدغه‌هاي آنان است. فضاي برنامه كاملاً باز و آگاهانه است و خود را صداي اصناف در مقابل مديران و مقامات تصميم‌گيرنده دولتي مي‌داند و خط قرمزي براي بيان مشكلات اصناف وجود ندارد. دليل استقبال توليدكنندگان براي حضور در اين برنامه اين است كه بدون هيچ ملاحظه‌اي دغدغه‌هاي اقتصادي‌شان پخش مي‌شود.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها