در «وقت کار» ببینید: نحوه ایجاد واحد گوهر تراشی/ سامانه اینترنتی خدمات شستشوی لباس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در «وقت کار» ببینید: نحوه ایجاد واحد گوهر تراشی/ سامانه اینترنتی خدمات شستشوی لباس

  • چهارشنبه 22 آبان 1398 12:21
  • شناسه 40165
در «وقت کار» ببینید: نحوه ایجاد واحد گوهر تراشی/ سامانه اینترنتی خدمات شستشوی لباس

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و دو مشاور کسب و کار، به موضوعاتی همچون نحوه ایجاد واحد گوهر تراشی، اصول بازاریابی و افزایش درآمد و سامانه اینترنتی خدمات شستشوی لباس می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  در این برنامه، مهدیه دربندی(کارآفرین) تجربیات خود درباره ایجاد واحد گوهر تراشی و کسب درآمد از این طریق را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، علیرضا نانکلی (مشاور کسب و کار) است که به اصول بازاریابی و افزایش درآمد خواهد پرداخت. دیگر کارشناس این برنامه (آرش رادمهر) مطالب جالبی درباره سامانه اینترنتی خدمات شستشوی لباس بیان خواهد کرد.

برنامه «وقت کار» چهارشنبه 22 آبان و در ساعت 21:30 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت 21:30 به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها