در «وقت کار» ببینید: راهکارهای خلاقانه برای فروش ماهی / کارآفرینی در زمینه خدمات آزمایشگاهی دام و طیور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

در «وقت کار» ببینید: راهکارهای خلاقانه برای فروش ماهی / کارآفرینی در زمینه خدمات آزمایشگاهی دام و طیور

  • چهارشنبه 02 بهمن 1398 15:47
  • شناسه 40987
در «وقت کار» ببینید: راهکارهای خلاقانه برای فروش ماهی / کارآفرینی در زمینه خدمات آزمایشگاهی دام و طیور

برنامه تلویزیونی «وقت کار» با حضور یک کارآفرین و دو مشاور کسب و کار، به موضوعاتی همچون راهکارهای خلاقانه برای فروش ماهی، کارآفرینی در زمینه خدمات آزمایشگاهی دام و طیور، اصول کارآفرینی و کسب کار و ساخت مجسمه تزئینی با فوم می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا در این برنامه، فاطمه امینی (کارآفرین) تجربیات خود درباره کارآفرینی در زمینه خدمات آزمایشگاهی دام و طیور را بازگو می کند. دیگر فعال اقتصادی حاضر در این برنامه، فیروزه طبیب زاده (مشاور کسب و کار) است که به  اصول کارآفرینی و کسب کار می پردازد. کارشناس ثابت این برنامه (آرش رادمهر) نیز مطالب جالبی درباره ساخت مجسمه تزئینی با فوم بیان خواهد کرد.

برنامه «وقت کار» چهارشنبه 2 بهمن و در ساعت 21:30 از شبکه ایران کالا پخش می شود.

این برنامه علاوه بر پخش تلویزیونی از طریق اینستاگرام به نشانی vaghtekar به صورت زنده پخش می شود.

برنامه «وقت کار» حاصل همکاری شبکه ایران‌کالا با سازندگان برنامه پایش است و در طراحی آن تلاش شده تا تمامی دیدگاه‌ها و نظرات کارجویان و علاقه‌مندان کار و کارآفرینی در نظر گرفته شود.

وقت کار، روزهای زوج ساعت 21:30 به صورت زنده از شبکه ایران‌کالا پخش می‌شود.

برنامه وقت کار در هر یک از روزهای زوجِ هفته، ساختاری متفاوت دارد. شنبه‌ها به کاریابی، استخدام و ارتقاء شغلی اختصاص یافته و در آن بخش‌هایی نظیر خودشناسی شغلی، کشف استعداد و علاقه، انتخاب شغل و مسیر کارآموزی تا کارآفرینی به نمایش درمی‌آید. دوشنبه‌ها مختصِ مشاورهِ کسب و کاری مستقیمِ بینندگان با کارشناسان است و در روزهای چهارشنبه‌ نیز تجارب کارآفرینان در زمینه مشاغل مختلف بیان می‌شود. در هر سه روز، آیتم‌های متعددی با حضور کارشناسان و کارآفرینان مختلف به نمایش در می‌آید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها