با افتخار کالای ایرانی بخریم نه از روی اجبار | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

با افتخار کالای ایرانی بخریم نه از روی اجبار

  • پنجشنبه 01 اسفند 1398 11:06
  • شناسه 41599
با افتخار کالای ایرانی بخریم نه از روی اجبار

معاون امور بازرگانی شرکت امرسان در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: مردم کشور ما باید با افتخار کالای ایرانی بخرند نه از روی اجبار ، امروز تولیدات ما به بهترین برندهای دنیا در حال رقابت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  قیاسی معاون امور بازرگانی امرسان با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصاد به موضوع مجلس و رونق اقتصاد پرداخت.

قیاسی گفت: مجموعه صنعتی امرسان امروز چیزی در حدود 250 تا 280 هزار محصول در سال تولید می کند که توانایی تولید دو برابری همین تعداد را نیز دارد.

وی افزود: در بسیاری از کالا ها توانایی تامین کامل بازار را داریم ضمن اینکه هنوز از تمام ظرفیت مجموعه استفاده نکردیم.

معاون امور بازرگانی شرکت امرسان تصریح کرد: امروز بطور میانگین می توانیم 15 درصد محصولات خود را صادرکنیم صادرات بیشتر ما به عراق و افغانستان است به دلیل نزدکی فرهنگی و جغرافیایی که با این دو کشور داریم. اما الان به 9 کشور عراق افغانستان ترکنستان تاجیکستان ازبکستان قزاقستان بسنی هرزگبین ایتالیا و آفریقا صادرات داریم.

قیاسی با تاکید بر اینکه ما از رفتن دو برند کره ای از کشور خوشحال نیستیم گفت: امروز شرکت های ایرانی توانمندی زیادی در تولید محصولات با کیفیت دارند مجموعه امرسان هم در زمان حضور آنها 20 درصد از سهم بازار را در اختیار داشت و این فرصت رقابتی خوبی برای ما بود.

وی با اشاره به توانایی تولید و کیفیت بالای محصولات شرکت امرسان افزود: ما امروز در بسیاری از محصولات هم رده کشورهای برتر دنیا هستیم بطور مثال اجاق گاز ما امروز هم تراز کالای ایتالیایی است

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های معاون بازرگانی شرکت امرسان را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها