نمایندگان مجلس باید خلاءهای بین قانون و عمل به قانون را برطرف کنند | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

نمایندگان مجلس باید خلاءهای بین قانون و عمل به قانون را برطرف کنند

  • پنجشنبه 01 اسفند 1398 16:50
  • شناسه 41607
نمایندگان مجلس باید خلاءهای بین قانون و عمل به قانون را برطرف کنند

قائم مقام گروه تولیدی عالیس در گفت و گو با تحریریه اقتصاد شبکه ایران کالا گفت:فاصله بین قانون و عمل به قانون خلاء ایست که تولیدکنندگان را آزار می‌دهد و نمایندگان مجلس باید شرایط تولید را ساماندهی کنند و ارتباط‌های بانک‌ها با تولید را تسهیل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا محمدتقی فیاض قائم مقام گروه تولیدی عالیس با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصاد به موضوع مجلس و رونق کسب و کار پرداخت.

قائم مقام گروه تولیدی عالیس گفت: شرکت چشمه نوشان خراسان ، تولید کننده انواع نوشابه های گازدار ، آب معدنی و دوغ ، با نام تجاری عالیس که در دامنه کوههای بینالود شهرک صنعتی چناران قرار گرفته است. در شرایط موجود اصلی‌ترین موضوع بحث اشتغال و خدمات پس از فروش حوزه تولید و پخش است.

آقای فیاض تاکید کرد:  فاصله بین قانون و عمل به قانون خلاء ایست که تولیدکنندگان را آزار می‌دهد و نمایندگان مجلس باید شرایط تولید را ساماندهی کنند و ارتباط‌های بانک‌ها با تولید را تسهیل کنند.

وی افزود:  قوانین دست و پاگیر صنعت، معدن و تجارت در رابطه با ثبت سفارش وجود دارد و گاهی مدت این ثبت‌ها طولانی می‌شود که وعده‌هایی که به مشتری داده می‌شود محقق نمی‌شود.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های قائم مقام گروه تولیدی عالیس را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها