بازار بروزرسان را بیشتر بشناسید | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

بازار بروزرسان را بیشتر بشناسید

  • چهارشنبه 07 اسفند 1398 15:39
  • شناسه 41716
بازار بروزرسان را بیشتر بشناسید

معاون بازرگانی نرم افزار به روز رسان در گفتگو با برنامه تحریریه اتاق اقتصاد شبکه ایران کالا گفت: در برنامه بازار آنلاین برزو رسان بالغ بر 150 نفر بصورت مستقیم کار می کنند که هر روز هم تعداد این افراد بیشتر می شود و من همین جا از افراد متقاضی دعوت به همکاری می کنم تا به مجموعه ما اضافه شوند و کسب و کار داشته باشند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  آقای فوزی معاون بازرگانی نرم افزار به روز رسان با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصاد به موضوع معرفی بازار آنلاین بروز رسان پرداخت.

فوزی گفت: حوزه فعالیت مجموعه به روز رسان شامل محصولات پروتئینی (گوشت گوسفند، گوشت گوساله، گوشت شتر، گوشت شترمرغ، کله پاچه، دل و جگر، سیرآب شیردان، گوشت مرغ، گوشت بوقلمون، گوشت بلدرچین، ماهی، میگو، شاه میگو، تخم مرغ، تخم بلدرچین، سوسیس، کالباس ) و لبنیات و بسیاری دیگر است که می توانید با مراجعه به سایت این مجموعه به نشانی https://beroozresaan.com/ آنها را مشاهده و اقدام به خرید کنید.

وی تصریح کرد: موسسین مجموعه به روز رسان با بهره مندی از دانش و تجربه طولانی مدت در امر توزیع محصولات سردخانه ای تازه، این مجموعه را جهت ارائه خدمات مطلوب و تامین حقوق مصرف کننده و تامین کننده تاسیس نموده اند و برای رسیدن به این هدف، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری وسیعی را فراهم آورده اند.

معاون بازرگانی نرم افزار به روز رسان خاطرنشان کرد: مردم می توانند بصورت خیلی ساده از طریق سایت بروز رسان یا گوگل پلی یا بازار و یا کافه بازار اپلیکیشن بروز رسان را دانلود کنند و سفارش خود را ثبت کنند و حتی زمان تحویل را هم خود انتخاب کنند.

وی گفت: در برنامه بازار آنلاین برزو رسان بالغ بر 150 نفر بصورت مستقیم کار می کنند که هر روز هم تعداد این افراد بیشتر می شود و من همین جا از افراد متقاضی دعوت به همکاری می کنم و چند هزار نفر هم بصورت غیر مستقیم فعالیت می کنند.

معاون بازرگانی نرم افزار به روز رسان گفت: بروزرسان شرکتی در حوزه تامین و توزیع محصولات تازه میباشد که این امکان را به مصرف کننده میدهد تا بتواند انواع محصولات تازه را با حق انتخاب و تنوع بسیار بالا، جدیدترین تاریخ تولید و مناسب ترین قیمت، با رعایت کامل زنجیره سرد مستقیما از تولید کننده خریداری نماید.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های معاون بازرگانی نرم افزار به روز رسان را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها