"فرش قرمز" تلویزیون از امشب پهن می‌شود | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

"فرش قرمز" تلویزیون از امشب پهن می‌شود

  • جمعه 01 فروردین 1399 15:09
  • شناسه 42151
"فرش قرمز" تلویزیون از امشب پهن می‌شود

برنامه "فرش قرمز" از امشب اول فروردین هر شب ساعت 21 از شبکه ایران کالا پخش شود. این برنامه میزبان تولیدکنندگان مطرح کشور است. شعار برنامه این است: «فرش قرمز برای شما تولیدکنندگان ایرانی پهن کرده‌ایم.»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا سعید نقیبی تهیه‌کننده برنامه "فرش قرمز" به خبرنگار خبرگزاری تسنیم،  گفت: در شبکه ایران کالا از همان زمانی که شبکه  شکل گرفت و برنامه‌سازی آغاز شد برنامه‌های مختلفی را دیدیم. همیشه دغدغه من این بود که برنامه‌ای تولید کنیم که در شأن تولیدکننده باشد. علاوه بر اینکه فضای تولیدش را می‌بینیم خود فرد هم حضور داشته باشد. در  شکل و شمایلی که در شأن فرد تولیدکننده باشد. در برنامه‌های دیگری که خود من هم کار می‌کردم در فضای تولیدی حضور پیدا می‌کردیم و قاب زیبایی که می‌خواستیم بنابر خاصیت فضای تولید شکل نمی‌گرفت.

وی افزود: ایده برنامه "فرش قرمز" با همکاری با بازار بزرگ ایران اتفاق افتاد شکل گرفت؛ از لوکیشن کتابخانه بازار بزرگ ایران در میزانسن برنامه "فرش قرمز" استفاده کردیم.

این تهیه کننده در ادامه توضیح داد: از احمد نجفی تشکر می‌کنم؛ ما تا ساعت 5 صبح سر ضبط بودیم و با توجه به حساسیت‌هایی که روی این ضبط بود کار طولانی شد منهای پیش تولید، تولید محتوا، چون در این برنامه ما یک معرفی برند خواهیم داشت، یک آیتمی را داریم که برندها را معرفی می‌کنیم. همچنین بخش تحلیل صنعت را داریم و در این برنامه به مهمان یک تیزر هدیه می‌دهیم. این هدیه جذاب است.

نقیبی خاطرنشان کرد: زمانی که مهمان در برنامه "فرش قرمز" قدم می‌گذارد و گفت‌وگو شکل می‌گیرد، شاید نقد خودم به خیلی از برنامه‌های همکاران خودم این باشد که صرفاً یک گفت‌و‌گو را پیش می‌بریم و در بخش‌ها و آیتم‌هایی که داریم خیلی حساسیت به خرج نمی‌دهیم. ما در "فرش قرمز" سعی کردیم این حساسیت را به شکلی به خرج بدهیم و این جذابیت‌ها را در واقع علاوه بر گفت‌و‌گو در آیتم‌ها هم داشته باشیم. تمام مهمان‌هایی که به برنامه "فرش قرمز" دعوت می‌شدند خط تولیدشان توسط تیم تصویربرداری برنامه تصویربرداری شده و برایشان تیزر ساخته شده است.

وی افزود: اعضای برخی از این کارخانه‌ها در شهرستان‌های مختلف بوده‌اند و تیم تصویربرداری اعزام شده است با بالاترین کیفیت از خط تولید کارخانه تصویربرداری کرده‌اند و محصولاتشان را به عنوان یک تیزرفاینال، تیزری که به عنوان هدیه در آخر برنامه تقدیم مهمان می‌شود. اینها خودش سختی‌های تولید و جذابیت آن است. همانقدر که تیم تولید برنامه و تیم برنامه‌ساز سختی می‌کشد این برای خود مهمان و مخاطب جذابیت ایجاد می‌کند. ما برای اینکه جذابیت ایجاد کنیم سعی کردیم تمام موارد همانطور که گفتم به هم پیچ و مهره شود.

این تهیه‌کننده در پایان گفت: به نظرم بعد از پخش برنامه در ایام نوروز برای قسمت‌های آتی مخاطب خود را پیدا می‌کند و تولیدکنندگان کشور هم وقتی این برنامه را ببینند روی "فرش قرمز" قدم می‌گذارند، البته با معیارها و شاخص‌های ما که تولید با کیفیت است.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها