جهش تولید رمز موفقیت اقتصاد پساکرونای ایران | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

جهش تولید رمز موفقیت اقتصاد پساکرونای ایران

  • یکشنبه 10 فروردین 1399 12:50
  • شناسه 42348
جهش تولید رمز موفقیت اقتصاد پساکرونای ایران

دبیرکل مجمع کارآفرینان کشور در گفت و گو با شبکه ایران کالا گفت: انتخاب شعار جهش تولید برای امسال بهترین و مناسب ترین نقشه ی راه عبور از وضعیت کرونا در کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا  حمیدرضا غزنوی دبیرکل مجمع کارآفرینان کشور با حضور در استدیوی شبکه ایران کالا و در گفت و گو با تحریریه اقتصادی به موضوع  کارآفرینان و اقتصاد پس از کرونا پرداخت.

غزنوی گفت: قبل تر بیان کرده بودیم که تلاش کنیم بیماری کرونا از بدن انسان به اقتصاد کشور سرایت نکند اما متاسفانه اقتصاد بخاطر این تعطیلات بوجود آمده برای محافظت از سلامتی آسیب دیده که باید با راه کارهای مناسب برای عبور از این بحران تدبیر کرد.

وی اظهار داشت: لازم است که همه تولید کنندگان کشور به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کنند تا بتوانیم از این بیماری که کشور را دچار خود کرده عبور کنیم.

این مقام مسئول از تولیدکنندگان و فعالین اقتصادی درخواست کرد که به مسئولیت های اجتماعی خود عمل کنند و بخشی از هزینه های تامین مسائل بهداشتی، ماسک، مواد شوینده مورد نیاز مردم و انجام فعالیت‌های فرهنگی را تقبل کنند.

دبیرکل مجمع کارآفرینان کشور ادامه داد: صادرات ماسک و مواد شوینده و مواد بهداشتی از 21 بهمن ماه ممنوع اعلام شد اما  این موضوع دیر به گمرکات کشور ابلاغ شود مدت زمان زیادی طول کشید و عملاً از 12 اسفند ماه جلوی خروج محصولات از کشور را گرفته است. باید برای موارد ضروری زودتر اقدام کنیم وبه موقع تصمیم بگیریم.

دبیرکل مجمع کارآفرینان کشور تاکید کرد: الان در این بحران ها فقط و فقط باید روی تولید فکر کرد حتی بیماری کرونا باعث شده حوزه های دیگر اقتصاد هم مثل گردشگری دچار آسیب شده و باید با سرمایه گذاری روی بخش تولید شکاف بین واحدهای خدمات تا تولید ایجاد شده را پرکنید این هم با موضوع بهداشت محقق می شود.

 

شما مخاطبان محترم می توانید مشروح صحبت های دبیرکل مجمع کارآفرینان کشور را در فایل ویدئویی پیوست برنامه مشاهده کنید.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها