ده هزار تب سنج توليد كرديم  | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

ده هزار تب سنج توليد كرديم 

  • یکشنبه 10 فروردین 1399 17:43
  • شناسه 42371
ده هزار تب سنج توليد كرديم 

هادي قزاقي مدير عامل شركت سدنا ضمن تدابير ويژه براي جلوگيري از گسترش ويروس كرونا در اين واحدي توليدي ؛خبر از ساخت ده هزار تب سنج توسط اين شركت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا هادي قزاقی با  اشاره به اينكه شرکت سدنا به محض اعلام از منابع رسمی مطلع سریعا تشکیل جلسه ای اضطراری داد و پس از تصمیمات مدیران، اقدامات لازم در خصوص بهداشت جمعی را سرلوحه کار خود قرارداده است گفت :. ما اقدام به تهیه دستکش، موادضدعفونی کننده و ماسک برای پرسنل دفتری و کارخانه ای كرديم و به مدیران بخش های مختلف ابلاغ شد ،برای پرسنلی که توان دور کاری دارند با هماهنگی مدیریت اقدامات لازم انجام گیرد. بسیاری از کارکنان از این مورد استفاده لازم را بردند و با هماهنگی اقدام به دورکاری کردند. خوشبختانه با تمهیداتی که صورت گرفت؛ کارها به نحواحسن در این شرایط در حال اجرا است. 

وي افزود: باتوجه به فعالیت ها و توانایی شرکت سدنا در کشور چین و وجود شرکت SEDER که در چین ثبت شده توانستیم درحد بضاعت با داشتن مجوزات لازم، سریعاً اقدام به واردات دستگاههای تب سنج و تعدادی ماسک برای مجموعه های داخلی كرديم. 

درحال حاضر نیز اقدام به تولید دستگاه تب سنج نموده ایم که تا چند وقت دیگر ده هزار تب سنج با قیمت مناسب وارد بازار خواهد شد. در واقع با توكل به خدا وباهمکاری پرسنل جوان و تحصيلكرده  ؛توانستیم  این تهدید را به یک فرصت تبدیل کنیم.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها