داروی رویش موی سر آرونس | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

داروی رویش موی سر آرونس

  • دوشنبه 23 تیر 1399 14:46
  • شناسه 44139
داروی رویش موی سر آرونس

همتی مدیرعامل شرکت آرونس در گفتگو با شبکه ایران‌کالا گفت: این بسته درمانی برای درمان ریزش و رویش مجدد موی سر طراحی و ساخته شده است

همتی با بیان این‌که برای تولید این محصول حدود 7 سال مراحل تحقیق و پژوهش انجام شده و تقریبا دو سال است که تولید آن آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت آرونس ادامه داد: این محصول به گونه‌ای طراحی شده که با تغییر الگو علاوه بر جلوگیری از ریزش مو و به تأخیر انداختن آن رویش مجدد مو را نیز سبب می‌شود.

همتی با اشاره به این‌که در تولید این محصول از 32 گیاه کاملا بومی استفاده شده که تمام مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز پیاز مو را تأمین می‌کند تأکید کرد:

این محصول در مرحله اول ریزش مو را متوقف می‌کند و در مراحل بعدی به تقویت و احیانا در صورت وجود بیماری موجب درمان بیماری‌های مو می‌شود

همتی با بیان این‌که در تولید این محصول 12 نفر به طور مستقیم و 20 نفر غیر مستقیم اشتغال‌زایی داشته‌ایم گفت: هیچ محصول مشابه خارجی به لحاظ قیمت قادر به رقابت با این محصول نیست

همتی گفت: هموطنان در صورت تمایل می‌توانند با ارسال عدد 2 به شماره پیامکی 50009033 برای دریافت اطلاعات تکمیلی، مشاوره و خرید اقدام کنند. 

دکتر حمیداوی پژوهشگر نیز در ادامه گفتگو گفت: این محصول بدون آمونیاک و سولفات ساخته شده و برخلاف محصولاتی مثل ماینوکسیدیدل اثرات بدون بازگشت دارد.

حمیداوی با اشاره به این که در آزمایشات بالینی بیش از 80 درصد بیماران از این محصول جواب مثبت گرفته اند گفت: این محصول نه تنها مانع ریزش مو می‌شود بلکه به رشد مجدد موهای از دست رفته نیز کمک می‌کند و به دلیل گیاهی بودن هیچ اثرات جانبی برای استفاده کنندگان ندارد.

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها