داروخانه‌ها در اولویت تأمین ماسک | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

داروخانه‌ها در اولویت تأمین ماسک

  • دوشنبه 30 تیر 1399 15:25
  • شناسه 44265
داروخانه‌ها در اولویت تأمین ماسک

رئیس ستاد مقابله با کرونای وزارت صمت گفت: داروخانه‌ها در اولویت توزیع و تخصیص ماسک قرار دارند و هیچ کمبودی در عرضه ماسک‌های صنعتی و کارگاهی وجود ندارد.

جمشید گلپور با تاکید بر اینکه داروخانه‌ها در اولویت تأمین ماسک قرار گرفتند، گفت: هیچ‌گونه کمبودی در حوزه تولید و توزیع ماسک وجود ندارد و هم اکنون داروخانه‌ها در اولویت تأمین و توزیع ماسک قرار گرفته‌اند.

 

وی افزود: بر این اساس هر داروخانه‌ای که احساس کمبود کرده و ماسک کافی در اختیار ندارد می‌تواند مراتب را به ستاد مقابله با کرونای وزارت صمت اطلاع دهد تا به صورت نامحدود، ماسک در اختیار آن قرار داده شود.

رئیس ستاد مقابله با کرونای وزارت صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: هیچ عذری برای کمبود ماسک از سوی داروخانه‌ها پذیرفته شده نیست و بنابراین داروخانه‌ها مکلف هستند تا نسبت به تأمین نیازهای مردم به نرخ مصوب اقدام نمایند.

گلپور با بیان اینکه ماسک‌های کارگاهی نیز به صورت مکمل ماسک‌های صنعتی در داروخانه‌ها عرضه خواهند شد، گفت: مردم امتناع از عرضه ماسک در داروخانه‌ها را گزارش کنند؛ ضمن اینکه سامانه جامع انبارها موضوع رصد ماسک‌های توزیع شده را در دستور کار قرار داده و با متخلفان بدترین برخورد صورت خواهد گرفت.

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها