یورودیزل، محصول جدید ایرانول به بازار آمد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

یورودیزل، محصول جدید ایرانول به بازار آمد

  • سه شنبه 14 مرداد 1399 15:08
  • شناسه 44580
یورودیزل، محصول جدید ایرانول به بازار آمد

شرکت نفت ایرانول از جدیدترین محصول خود به نام یورودیزل رونمایی کرد. این محصول جهت مصرف در موتورهای دیزلی سنگین مطابق با استاندارد سطح آلایندگی یورو 5 و پایین تر تولید شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ایرانول، ایرانول یورو دیزل با استفاده از روغن پایه تمام سنتتیک و مواد افزودنی مرغوب، جهت مصرف در موتورهای دیزلی سنگین مطابق با استاندارد سطح آلایندگی یورو 5 و پایین تر، با رنگ خاص و قابل توجه «آبی» مناسب برای تمامی فصول و شرایط آب و هوایی ایران تولید شده است. 

یورودیزل، محصول جدید ایرانول با رنگ آبی آمد
از ویژگی های مهم این محصول می توان به دارا بودن استانداردACEA: E7 (انجمن تولیدکنندگان خودرو اروپا) و API CI-4 برای موتورهای دیزلی سنگین، کارایی عالی در موتورهای مجهز به فن آوری پیشرفته EGR وSCR جهت کاهش آلاینده های خاص، خاصیت ضد اکسیداسیون و پایداری حرارتی ممتاز اشاره کرد.
ایرانول یورو دیزل قابلیت پاک‌کنندگی قوی دوده، جهت کاهش رسوبات ناشی از احتراق و اکسیداسیون داشته و خنثی کننده اسیدهای حاصل از اکسیداسیون و احتراق جهت جلوگیری از خوردگی قطعات موتور بوده و همچنین دارای مواد ضد سائیدگی جهت کنترل فرسایش قطعات موتور است. 
برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول می توانید به وب سایت ایرانول به آدرس www.IRANOL.ir مراجعه کنید.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها