مسائل و دغدغده‌های تولیدکنندگان پوشاک کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

مسائل و دغدغده‌های تولیدکنندگان پوشاک کشور

  • سه شنبه 21 مرداد 1399 14:33
  • شناسه 44674
مسائل و دغدغده‌های تولیدکنندگان پوشاک کشور

مدیر عامل شرکت تولیدی کت و شلوار انورسالار در گفتگو با شبکه ایران کالا هدف این شرکت را رقابت با کالاهای لوکس خارجی با اسم و نشان فارسی بیان کرد.

آقای انور سالار افزود: این مجموعه با هدف بزرگی پا به عرصه پوشاک گذاشته است و طی چهار، پنج سالی که کار خود را شروع کرده است در زمینه پوشاک آقایان و پوشاک رسمی از ابتدا با کیفیت بالا کار خود را اغاز کرده  و از موادی استفاده کرده است که بتواند با رقبای خارجی رقابت کند.
وی به ساخت سفارشی برای مشتریان اشاره کرد و گفت: بیشتر بخش به سفارشی سازی اختصاص یافته است که در این روش برای هر مشتری بسته به سایز و سلیقه وی طراحی می شود.
وی گفت: برندهای مطرح هم معمولا از این روش استفاده می کنند. در ایران هم قبلا همین کار را می کردند ولی اکنون به خاطر راحتی کار، لباس‌های آماده در فروشگاه قرار می‌گیرد. 
مدیر عامل شرکت تولیدی کت و شلوار انورسالار در خصوص اینکه این روش ممکن است هزینه تولید را بالا ببرد گفت: سعی می‌کنیم که هزینه تولید را پایین بیاوریم ولی در نهایت بخش سفارش دوزی در صنعت پوشاک گرانتر از بقیه محصولات پوشاک تمام می شود.
وی گفت: روزانه انواع کت شلوار ،پیراهن، کفش و لباس‌های رسمی بانوان دوخته می‌شود.
مدیر عامل این شرکت گفت : به صورت مستقیم 24 نفر و غیر مستقیم 110 نفر اشتغالزایی کرده ایم و در دو استان تهران و مازندران فروشگاه داریم و در اهدافمان افزایش فروشگاه در سایراستان ها است .
چالش ها
در صنعت نساجی چقدر توانستیم محصولات باکیفیت تولید کنیم؟
مدیر عامل شرکت تولیدی کت و شلوار انورسالار: در دهه اخیر اتفاقاتی در صنعت پوشاک افتاده و این شرکت ها توانستند با رقبای خارجی برابری کنند و حتی بالاتر از رقبای دیگر رفته اند و  اگر رقبای خارجی در بازار باشند ما خودمان را ثابت می کنیم. تولیدکننده ایرانی می تواند با قیمت پایینتر تولید کند و مشتری ها می توانند انتخاب کنند. نوع طراحی و فروش و دیزاین همه می توانیم رقابت کنیم.
دغدغه
مدیر عامل شرکت تولیدی کت و شلوار انورسالار: ما نیاز به حمایت کسی نداریم و فقط کاری به ما نداشته باشند. وقتی کسی در این کشور تولید می‌کند همه چیز را حساب کرده است. برخی تولیدکننده ها به خاطر فشارها از اسم برند خارج استفاده می کنند. به علت فشاری که به تولید کننده وارد می شود برخی به تولید زیرزمینی روی می آورند.
راه های ارتباطی 
وب سایت انورسالار دات کام   https://www.anvarsalar.com/
اپلیکشن فروش 
مدیر عامل شرکت تولیدی کت و شلوار انورسالار در پایان از استقبال خوب مردم از فروش آنلاین خبر داد و گفت: در آینده با دادن سایز و عکس هم می توان سفارش آنلاین داد و جنس مورد نظر را تحویل گرفت.


 

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها