تولید گوشی همراه در کشور | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید گوشی همراه در کشور

  • چهارشنبه 05 شهریور 1399 14:23
  • شناسه 45050
تولید گوشی همراه در کشور

مدیر عامل جی ال ایکس در گفتگو با ایران کالا گفت: قیمت گوشی بسیار بالا رفته است. با این حال در زمینه تولید گوشی در داخل کشور موفقیت حاصل شده است. شرکت جی ال ایکس صادرات گوشی به کشور عراق داشته است. هر چند به دلیل وجود فضای تحریم این صادرات با کندی و موانعی مواجه شده است.

آقای سعیدی افزود: بین گوشی تولید داخل و خارج تفاوت قیمت وجود دارد و گوشی های ال جی ساخت داخل با کیفیت خوب، قیمت خوب و خدمات پس از فروش ارائه می شوند و مورد  استقبال قرار گرفته است.

سعیدی با اشاره به اینکه فروش از طریق فضای مجازی است؛ گفت: فروش از سایت www.Glx.iR  صورت می‌گیرد. البته نمایندگی های فروش در سطح کشور وجود دارد؛ ولی به دلیل وجود کرونا رغبت مردم به سمت خرید انلاین است و خرید بیشتر از طریق این سایت انجام می شود.

وی با اشاره به بحران کرونا در کشور گفت: خوزستان وضعیت سفید پیدا کرده است و شرکت ال جی هم  تولیدش را از سر گرفته و سرعت داده است. این شرکت هم به دنبال بحران کرونا  دچار چالش شد ولی این بحران با مدیریت پشت سر گذاشته شد.

مدیر عامل شرکت ال جی در خصوص تسهیلات دوران کرونا گفت: هنوز تسهیلاتی ارائه نشده  است؛ اما به نیروهایی که در موج اول کرونا  بیکار شده اند قرار است بیمه داده شود. مراجعات و پیگیری هایی از سوی ما صورت گرفته و امیدوار هستیم به زودی این تسهیلات ارائه شود.  

وی سپس به مشکلات موجود بر سر راه تولیدکنندگان پرداخت و تصریح کرد: یک تولید کننده با چالش های بسیاری رو به رو است.  جنگ اقتصادی و تحریم موانعی بر سر راه تولیدکنندگان است. ورود قطعات به صورت غیر مستقیم و خرید از واسطه گرها هزینه تمام شده کالاها را بالا می برد.

سعیدی در پایان از نبود تسهیلات مطلوب انتقاد کرد و اظهار داشت:  موانعی هم در داخل کشور وجود دارد. مثلا سود وام ها بسیار بالا است و افراد نمی توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها