تولید انواع لوازم التحریر باکیفیت در شرکت رز تحریر یزد | شبکه تلویزیونی ایران ‌کالا

تولید انواع لوازم التحریر باکیفیت در شرکت رز تحریر یزد

  • یکشنبه 16 شهریور 1399 15:32
  • شناسه 45339
تولید انواع لوازم التحریر باکیفیت در شرکت رز تحریر یزد

معرفی محصولات نوشت افزار با نام تجاری سفیر در گفتگو با صنعت کار مدیرعامل شرکت رز تحریر یزد

صنعت کار مدیرعامل مجموعه تولیدی سفیر در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: در مجموعه تولیدی سفیر تولید انواع محصولات لوازم التحریر از جمله خودکار، مداد، پاک کن، ماژیک و .... با برند ایرانی و کیفیت مناسب در دستور کار است.

صنعت کار ادامه داد: در این شرکت دو برند کنکو که تحت لیسانس و برند سفیر که کاملا ایرانی است در حال تولید و عرضه به بازار است.

وی افزود: مزیت محصولات ما نسبت به تولیدات مشابه خارجی این است که جوهر تمام محصولات ما نانو است و دارای دوسال گارانتی می باشد.

صنعت کار اظهار داشت: این گارانتی به گونه ای است که اگر خودکاری از ابتدای مصرف تا انتهای آن هر موقع قطعی در نوشتار داشته باشد بدون هیچ هزینه ای تعویض خواهد شد به گونه ای که حتی هزینه ایاب و ذهاب خریدار نیز پرداخت می شود.

صنعت کار در خصوص وضعیت کنونی تولید محصولات نوشت افزار گفت: با توجه به افزایش قیمت ارز و مواد اولیه و از طرف دیگر شیوع کرونا و کاهش تقاضا برای محصولات نوشت افزار تولید ما تفاوتی نکرده و برای حفظ کارگران و شرایط با ثبات تولید برخی از محصولات را به قیمت تمام شده و حتی با ضرر عرضه می کنیم و امیدواریم که مجدد بازار به حالت اولیه خود باز گردد.

آقای صنعت کار گفت: قیمت محصولات سفیر تقریبا به قیمت سال گذشته عرضه می شود و افزایش قیمت چندانی نداشته است و هموطنان می توانند انواع محصولات نوشت افزار را با این برند در بازار به راحتی تهیه کنند.

صنعت کار در خصوص محصولات تازه تولید شده خود نیز گفت: خمیرهای سبک که برای دست ورزی و شناخت و ترکیب رنگهای کودکان مورد استفاده قرار میگیرد تازه ترین محصول ما است که از نوع سبک و برپایه آب درست شده نشان استاندارد و نشان های لازم بهداشتی را دارد و علاوه بر کیفیت خوب دست را چرب نمی کند و برای کودکان کاملا بهداشتی و بدون هیچ گونه عوارضی است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

آخرین خبرها